Dekorasyon

2016 Koltuk Renkleri

Her sene trendler ve modeller değişiklik göstermektedir. Bizleri bekleyen 2016 yılı için yeni mobilyalarınız da trend koltuk renklerini seçmeniz evinize oldukça güzel bir hava katacaktır , aynı zamanda trendleri takip ettiğiniz hissi tüm misafirlerinizi etkileyecektir.

Evlerimizde yer alan koltuk takımları salonlarımızın büyük bir bölümünü kaplar , bundan dolayı renk ve model tercihinin çok yerinde yapılması gereklidir. Koltuk takımlarınızın rengi tüm oda içi uyumu baştan sona değiştirebilecek düzeydedir. Bundan dolayı sizlerle paylaşacağımız renk ve model önerini mutlaka dikkate alıp , oda içi düzeninizi buna göre değerlendirmenizi tavsiye ediyorum.

Öncelikle dekorasyon için sizlere birkaç ipucu vermek istiyorum. Salon ve misafir odalarımızı yenilerken , ortamın yoğun olmasından kaçınmalıyız. Daha ferah , yaşanası , girdiğinizde rahatlayacağınız tarzda düzenlerseniz evinizde geçireceğiz zamanlar da sizlere çok büyük pozitif enerji ve mutluluk hissi getirecektir. Evlerimiz ne kadar yaşanabilir , iç açıcı ve rahat olursa hayatımızdaki stres ve yorgunluk da bir o kadar azalır. Unutmayın ki tüm günün stresini ve boğuluculuğunu atabileceğiniz tek yer evinizdir.

Huzur veren bir ortam için sadelik ön planda olmak zorundadır. Ortamı biraz daha canlandırmak içinde çeşitli ev dekorasyon ürünlerini , güzel portre ve çerçeveleri kullanabilirsiniz. Oda içerisinde eşyalar kesinlikle dipdibe ve sıkışık bir şekilde yerleştirilmemelidir , unutmayın artık yeni trendler sizin yaşam kaliteniz için sadelikten yanadır. Sizde dekorasyon anlamında yaptığınız değişikliğin zamanda üzerinizde yarattığı huzuru fark edeceksiniz.

Yazımızda 2016 koltuk renkleri trendlerini ele alıyoruz , alt kısımda yeni yılın trend renklerini sizlere aktaracağız ama koltuk renklerini inceledikten sonra mutlakada 2016 yılı için trend koltuk modellerine de göz atmanızı tavsiye ediyorum. Koltuk modellerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Krem Koltuk Takımları

Krem Koltuk Takımları

Krem rengi koltuk takımları bu sene daha revaçta , sade ve huzur veren bir renk olduğundan dolayı salonda geçireceğiniz vakitlerde sizlerin günün kargaşasından ve stresinden kolayca atmaya sakinleşmeye davet ediyor. Salonunuza yapacağız ek dekorasyonlarla bu sadeliği bozmadan biraz da renk katarsanız , örneğim mor ve koyu bir abajur , hoş renkli bir çerçeve gibi daha şık bir görünüm elde edeceğinizden eminim.

Mor Koltuk Takımları

Mor Koltuk Takımları

2016’nın yine en formda olan renklerinden olan mor , zerafeti ve şıklığı evinizin her köşesine yansıtıyor. Salonunuza girdiğinizde renk etkeninin ne kadar önemli olduğunu size hissettirecek türden bir renk mor. Yine mor renge uygun dekorlarla tamamlayacağınız kombin sonunda huzurunuza kavuşacaksınız.

Mavi Koltuk Takımı

Mavi Koltuk Takımı

Buz mavisi sezonun sürpriz renklerinden biri , ama odanın içine kattığı hava ve ambians mükemmel derecede. Göz yormayan sade dekorlarla tamamlandığında huzur ve rahatlık hissedilir derecede olacaktır. Buz mavisi ve açık mavi tonlarını mutlaka denemenizi öneriyorum.

2016 Koltuk Renkleri

2016 Koltuk Renkleri

Her sene olduğu gibi bu senede çizgili sade renkler yine trend. Ama bu renklerin birbirini tamamlayıcı renkler olması gerekiyor. Bu tür koltuk takımlarına dekorasyon seçimi bir hayli zorlu oluyor. Algısal olarak renk yoğunluğuna göre odanızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Görev zorlu ama bu tür bir seçim yaptığınızda eviniz muhteşem bir görünüme bürünecektir.

İlginizi çekebilir :  Bauhaus Avize Modelleri

Bu yazıdan önce paylaştığımız En Güzel Nevresim Takımları konulu makalemizde güzel nevresim takımları, nevresim ve nevresim takımları hakkında bilgiler verilmektedir.