Dekorasyon

3 Boyutlu Nevresim Takımları

Üç boyutlu nevresim takımları, yeni tarz evlerden oldukça sık kullanılan ve diğer modellerin yanından evin kalitesini farkedilir derecede arttıran ufak ama önemli detaylardan biridir. Bakış açısı farkıyla ilginç ve yenilikçi görünüme sahip bu  nevresim takımları aşırı pahalı olmamakla birlikte, misafirlerinizin gözünde evinize ne kadar değer verdiğinizin de açıkça bir ifadesidir.

3D kısaltmasını alan 3 boyutlu teknik yöntemlerinin dekorasyonda kullanılması ve tasarlanmasıyla 3 boyut evimize de girmiş oldu. Evimizin farklı yerlerinde kendisine yer bulmaya çalışan bir çok dekorasyon ürünleri de mevcut. Tablolar, duvar kağıtları, mutfak dolapları gibi bir çok alanda bu tekniği kullanabilirsiniz.

3d nevresim takımı

Farklı bir baskı tekniği ile tasarlanan üç boyutlu nevresim takımları diğerler ile karşılaştırıldığı zaman daha canlı ve renklerin öne çıktığı görülmektedir. 3 boyutlu nevresim takımlarında resmin gerçeğinden ayırt etmekte zorlandığımız görülmektedir. Böylece yatak odanızda 3D boyut etkisi ile dekore edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir :  En Güzel Nevresim Takımları

3D nevresim takımlarında daha çok doğa,çiçek,hayvan ve şehir resim temalı görseller yer almaktadır. Çünkü bu tema konulu resimler bize gerçekçiliği daha iyi şekilde gösterecektir. Ancak yinede her tasarım çalışmalarında olduğu gibi 3D gösterimde de kendinize has tasarımlarda yapabilirsiniz. Önemli olan seçtiğiniz desenin gerçekçiliği yansıtmasıdır.

Son dönemde popüler olan 3D boyutlu tasarımları siz de evinizde yer vermek istiyorsanız ilk olarak yatak odanızdan nevresim takımlarından başlayabilirsiniz.Yatak odanızda yer verdiğiniz tek ya da çift kişilik nevresim takımları 3. boyut ile daha muhteşem olacaktır.

Bu yazıdan önce paylaştığımız 2015 Antre Modelleri konulu makalemizde 2015 antre modelleri, antre ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.