Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Renkleri

Bal köpüğü saç rengi de yeni sezon trend renklerden biridir. Bayanlarımız hemen her zaman değişim halindedirler.  Canları sıkıldığı zaman ya kendilerine bir elbise almak isterler ya da saçlarını boyatmak ya da kestirmek isterler. Ve bu bakımdan da kuaförlere akın ederler. Saçlarına verdikleri değer çok fazla olmaktadır. Bu bakımdan da saç renklerine de çok fazla önem verirler. Fakat her bayanın ten rengine en uygun olan rengi tercih etmesi hemen her bakımdan çok fazla öneme sahiptir. Bayanlar saçlarının renklerini değiştirmek istedikleri zaman en önce bana hangi saç rengi daha güzel olur hangisini boyatırsam kötü olabilir sorusunu kendilerine sormak durumun da olmalılar. İşte tam da bu bakımdan saç boya rengi çok önem arz eder.

Bayanlar modayı da çok fazla takip ettikleri için saç renginde de modaya uyum sağlamaya çalışabilir ve gündem de olmuş olan sanatçıları da örnek almış olabilirler. Fakat her bayanın kendi ten rengine en uygun rengi saçına uygulaması gerektiğinden bu konu da modaya uymalarını değil de kendilerine uyacak bir rengi yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Size bu yazımız da tanıtmak istediğimiz saç rengi ise bal köpüğü olmakta. Bu renk hemen her bayanın saçına uygulandığın da tenine de uyum sağlayabilecek bir renk te olmakta diyebiliriz. İşte tam da bu bakımdan bu rengi çok fazla bayan tercih etmekte. Bu saç rengi esmer bayanlarımıza da gidebilen bir saç rengi olmakta.

Bal köpüğü rengi zaten çok güzel bir renk olması ile beraber bayanlara doğal bir hava katmasının yanı sıra modern bir hava da katabilecek olan bir renkte olmakta. Bu bakımdan birçok kadın balköpüğü rengini tercih etmekte. Kuaförlerin daha deneyimli ve sizin ten renginize en uygun boyayı size uygulamalarını isterseniz bu boya konusunu siz de kuaförünüze bırakın deriz eğer ben kendim seçeceğim derseniz de bizim bu sitemizden size gidebilecek renkleri araştırarak hemen sizin ten renginizin uyumlu rengini seçme imkânına da sahip olabilirsiniz. Siz de eğer saç renginize önem veriyorsanız bu siteye bir göz atın deriz.

İlginizi çekebilir :  Küllü Kahve Saç Renkleri

Diğer bir makalemiz olan ” Buğday tenlilere yakışan saç renkleri ” isimli yazımızı okumanızı da tavsiye ediyoruz.

 

Bu yazıdan önce paylaştığımız Buğday Tenlilere Hangi Saç Rengi Yakışır konulu makalemizde buğday ten için saç örnekleri, buğday ten için saç renkleri ve buğday tene giden saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.