Güzellik Sağlık

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Küçük göğüsler zaman zaman can sıkabiliyor, özellikle dolgun göğüslü çekici bir bayan görürsek canımız epeyce sıkılabilir. Peki doğallar yollarla göğüs büyütmeniz mümkün desem ! Nasıl mı yazımız da detaylıca inceleyeceğiz..

Bazen göğüs küçüklüğü sorunu gayet ciddi problemlere bile yol açabiliyor örneğin, giydiği elbisenin oturmaması yada göğüslerin küçüklüğü yüzünden istenilen şekilde kendini göstermemesi gibi.

Operasyona yada bir işlem geçirerek büyütmek de tehlikeli ve masraflı olacaktır. Peki doğal yollarla göğüs büyütme yöntemleri yok mu ? Tabi ki var.

Zararlı kimyasal ilaçlara, tıbbi müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir çözüm olup, güzel göğüslere sahip olmak için doğru bir yöntemdir.

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Doğal Yollarla Göğüs Büyütme

Bu makalemizde sizlere doğal yollardan göğüs büyütme yöntemlerini açıklayacağım. Hiçbir masraf yada zorluk çekmeden sadece doğal yöntemlerle gelişmeyi sizde göreceksiniz.

Kadın vücudunda hormon metabolizmasına yaptığı etkiden dolayı geçmişten bu yanadır kullanılan yan etkisiz 8 bitkinin uyumlu karışımı ile elde edilen preparat (probust) bugün göğüs büyütmek için başarıyla kullanılabilmektedir.

California Bradford Research Institute’den Prof. Dr. Robert Bradford’un araştırmasına göre bu doğal karışımla yaklaşık %90 olguda 9 ay içinde göğüslerde 7,5 santimetre büyüme gerçekleşmiştir.  Bitkisel karışım damiana, melek otu (dişi ginseng), oğul otu, aslan kuyruğu, bostan otu, testere palmiyesi, yam kökü, kara hindiba bitkileri karışımını içermektedir.

Göğüs Büyütme Teknikleri

Göğüs Büyütme Teknikleri

Bu bitkiler kendi başlarına ne işe yarar onu inceleyelim.

Damiana

Afrodizyak etkilidir. Günümüzde birçok kadın rahatsızlığında ilaç yapımı ve şifa olarak kullanılmaktadır.

Melek otu

Melek otunun kullanım alanı sadece kadın hastalıklarıdır. Sindirim bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasını olumlu düzeyde etkiler.

Oğul otu

Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Bitkisel Yöntemlerle Göğüs Büyütme

Huzursuzluk, korku , depresyon ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kasılmalarını önler ve aza indirger.

Aslankuyruğu

Aslankuyruğu çayı geçmişten bu yana kadın hastalıkları ve kalp sorunu için bir numaralı doğal ilaçlardan biridir.

Bostan otu

Bostan otu uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi

Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık v eiktidarsızlık sorunları için yoğun kullanılır. Bu etkin bitki kadında birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Meme bezlerinin gelişmesini sağlar

Yam kökü

Kadın hormonlarını düzenler ve hormon arttırıcı etkisi vardır. Göğüslerin büyümesini ve hormonal olarak gelişmesini sağlar.

Karahindiba

Karaciğer rahatsızlıklarına oldukca iyi gelir. Birçok ülkede karaciğer rahatsızlığı için kapsul ve krem şeklinde kullanımı mevcuttur. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır.

Bu yazıdan önce paylaştığımız Daha Genç Gözükmenin Yolları konulu makalemizde cilt, genç ve görünmek hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi çekebilir :  Bayanlarda Boy Kaç Yaşına Kadar Uzar ?
  • Bu karışımları nasıl yapıp içeceğiz

    • Zeynep Hanım , bu ürünleri aktardan temin ederken kullanım şeklini öğrenebilirsiniz. Bitkisel ürün olduklarından bir zararı olmayacaktır. Yakında kullanımı ile ilgili detaylı bilgi yayınlamaya çalışacağım.