Kadıngibi

Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler

Bilindiği üzere bayanlar erkeklerin dikkatini çekmek için çaba harcarlar.Bayanların doğasında olan güzel olma isteği bayanları tüm imkanları sonuna kadar kullanmaya iter.Makyaj,bakım ürünleri,parfümler ve estetik ameliyatlarla çoğu kadın sınırları zorlar.Erkekler tabiki de güzellik isterler ama erkeklerin istediği şeylerden biriside doğallıktır.Doğal güzellik her zaman daha çok tercih edilir.

Bakımlı Tırnaklar

Uzun tırnaklar ve tırnaklara sürülmüş renkli ojeler kadınların ve erkeklerin de hoşuna gider.Ancak bazı erkekler kısa tırnaklar ve abartılı ojeler değilde doğal bakımlı tırnakları tercih etmektedirler.Bu nedenle çok uzun tırnaklar yerine normal uzunlukta tırnaklar ve abartılı oje renkleri yerine soft renkler tercih edebilirsiniz.

Bakımlı tırnak

Saç Modeli

Uzun saçlar erkekler için kadınlarda görmek istedikleri özelliklerden biridir.Bayanlardaki uzun saçlar onlar için her zaman şık ve özgürdür.Sıradan topuzlar , at kuyrukları erkeklerin hoşuna gitmemektedir.Bu yüzden saçlarınızı açık bırakmanız ve doğal su dalgalı şekilde yapmanız sizi erkeklerin gözünde daha şık kılacaktır.

uzun saç

Giyim Tarzı

Beraber oldukları bayanların şık olmasını isteyen erkeklerin abartılı kıyafetlerden ve gereksiz ayrıntılardan arınmış bayanları daha çok isterler.Aynı zamanda uygun olamayan ortamlarda gereksiz dekoltelerden kaçınmalısınız.Günlük hayatında daha rahat ve doğal giyinen bayanlar erkeklerin daha çok dikkatini çekmektedir.Bu yüzden giyiniş tarzınızda doğallığa ve sadeliğe önem verin.

bayan günlük giyim

Saç Rengi

Her zaman doğallığı tercih eden erkekler bayanlarda ten rengi ile uyumlu saç rengi isterler.Sarışın olmayan bayanların saçlarını sarıya boyatması erkeklerde iticiliğe yol açar.Aynı zamanda abartılı renklerde erkeklerin pek hoşuna gitmemektedir.Bu yüzden saç renklerimizde ten rengimiz ve doğallığa önem vermeniz gerekiyor.

Doğal saç rengi

İstenmeyen Tüyler

Adı da üstünde olduğu gibi istenmeyen tüyler erkeklerinde istemediği faktörlerden biridir.Erkekler yanlarında bulunan bayanlarda istenmeyen tüyler özelliklede yüzlerinde ve kollarında tüy görmek istemezler.Bıyık ve kaş bölgeleri sık sık kontol edilmelidir.Yüz dışında olan bölgelerinde temizliğine dikkat edilmelidir.

istenmeyen tüyler

 

Koku

Erkekler için önemli bir unsurdur bayanların kokusu. Parfüm kokusundan etkilenen erkekler güzel kokan kadınların adeta etkisi altına girerler. Parfüm kokusunun yanında ilginç bir şekilde, saçtan dağılan şampuan ve vücuttan yayılan duş jelleri ve losyonlarının kokusunu almak isterler. Bu kokular erkekleri etkileyen önemli noktalardır.

Yorum ekle