Aşk / İlişkiler

İlişkinize Nasıl Heyecan Katarsınız

Bir ilişki ne kadar heyecanlıysa o ilişkinin uzunluğu da o kadar fazla olur. İlk başta her ilişki de heyecan fazladır ama zamanla azalıp gider. Zaten aşkın ömrünün üç yıl olduğunu söylerler. Kiminin ki daha fazla sürede biter kimin ki ise daha kısa sürede . Ama ilişkinizi daha çekici ,heyecanlı haline getirebilmek için yapabilecek bir çok şey var. Şimdi sıra yapabileceklerimize bakıp ilişkinizi eski haline getirmekte .

* Her zaman zarif ve kibar olmaya özen gösterin. Bu partnerinizin hoşuna gidecektir.

* Empati kurun . Partnerinizin de neler hissettiğini düşünün.

* Duygularınız ve istekleriniz konusun da korkularınızı bir kenara atın , cesur olun. Cesur kadınlar ne istediğini bilir ve partnerini daha kolay etkiler.

* Partnerinize sürprizler yapın . İlişkinize heyecan ve neşe katacaktır.

* Birlikte güvende olduğunuzu partnerinize hissettirin.

* Partneriniz ile iddiaya girin. Bu aranızda ki iddia rekabeti , merakı ilişkinize renk ve heyecan katacaktır.

* Birlikte heyecan , adrenalin yüklü etkinlikler de vakit geçirin.

* Partnerinizin beğenilerine dikkat edin . Onun beğendiği kıyafet , ayakkabı , saç modeli , parfüm ve en önemlisi davranışlar onun istediği gibi olursa size bağlılığı daha da artacaktır.

* Partneriz ile hem duygusal hem de fiziksel yönden birbirinizi keşfetmeye açık olun.Onu keşfetmek bilinmeyeni bilmek her zaman heyecanlandırır.Farklı yönlerini keşfetmek sizi daha da çok heyecanladırabilir.

* Eğer aranız da cinsellik azalmış ise bunu tekrar ön plana alarak alevlendirebilirsiniz.

* Baş başa kaliteli zaman ayırmaya özen gösterin . Birlikteyken elektronik cihazlardan uzak kalın ve sevgi sözcükleri söyleyin.

* Sevimli olun. Şakalar yapın. Ciddiyetin de kendine göre yeri vardır.

* Birbirinizi çok çok sevin. İlişkinizi iki kişi yaşayın , arkadaşlarınıza anlatmayın . Her dost her zaman dost değildir. Sevginin bitmediğine inandığınız sürece de bunun peşinden gidin . Aşk , sevgi insanın başına bir kez gelir ve tekrarı olmaz unutmayın.

İlginizi çekebilir :  Cinsel İsteksizliğin Çözümü Nedir ?

Bu yazıdan önce paylaştığımız Aşkınızı Canlı Tutmak için Öneriler konulu makalemizde aşkı ayakta tutmak, aşkı ayakta tutmak için öneriler ve ilişkiye can vermek hakkında bilgiler verilmektedir.