Saç Renkleri

Karamel Tonları Saç Renkleri

Kadınlar saç renklerini sık sık değiştirir. Hangi renkler kadınlar için uygun esmerler içinde sarışın bayanlar içinde karamel saç boyası uygundur. Özellikle geçen yılın popüler renklerinden olan karamel tunları bu yaz da kadınlar arasında oldukça trend olacak gibi gözüküyor. Genç bayanların daha sık kullandığı karamel tonları bütün bayanları imrendirecek tonda. Saç boyası markalarının da karamel tonları bayanların vazgeçilmezlerinden peki bu saç tonunu nasıl tutturabiliriz evde de uygulayabilir miyiz?

Karamel tonlarını karıştırıp evde kendi kendimize çok güzel bir ton yakalayabiliriz.

Karamel kahve saç rengi karamel saç tonunun biraz daha koyu ve doğal rengidir. Karamel saç tonları her tene uyum sağlar. Bütün bayanların yüzünde güzel ve ışıltılı durabilir. Bayanların yüzüne canlılık ve doğallık kattığı gibi salçamızda ışıltılı ve göz alıcı gösterir.

Karamel saç tonları saçlarınıza altın ışıltısı verir. Karamel saç tonlarına balyaj yaptırınca da çok hoş bir görünüm verir. Bu yıl bu şekil saçları birçok bayanda görebiliriz. Bu saç tonunu evde uygulamak isteyen kızıl ve platin saç tonuna sahip olan bayanlar oldukça zorlanabilir. Saçlarını açmaları gerekir bu işlemi yaparken de saçlar yıpranıp yanabilir oldukça dikkatli uygulanması gereken bir işlem. Ancak kumral ve kahve tonlarına sahip olan bayanlar karamel renklerini evde kolaylıkla uygulayabilirler. Oldukça trend olan bu rengi bir çok ünlü bayanda da görüyoruz. Birçok bayan bu saç rengini tutturmak için uğraşıyor. Bu saç tonu hemen hemen her göz rengine uyuyor. Yazın özellikle yanık ten rengimde oldukça dikkat çekici ve hoş duruyor. Şimdilerde olgun kadınlarda karamel tonlarını çok sık kullanmakta.

Karamel saç boyasını kuaförlerde oldukça çok öneriyor. Saç yanmalarına çok dikkat edilmesi gerekiyor. Evde saç boyaması yapan bayanlar boyanın üzerinde yazan uyarıları oldukça dikkatli okumalı ve harfiyen uyumalı yoksa saçlar yanabilir saçlarda dökülmeler olabilir. Karamel tonları uzun yıllar moda da duracağa benziyor. Artık en az bir kez her bayan karamel tonlarını kullanmalı çünkü çok doğal ve freş bir görüntü kazandırıyor

İlginizi çekebilir :  Kışkırtıcı Kahve Saç Renkleri

Bu yazıdan önce paylaştığımız Kışkırtıcı Kahve Saç Renkleri konulu makalemizde kahve saç rengi, kışkırtıcı kahve ve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.