Saç Saç Renkleri

Kışkırtıcı Kahve Saç Renkleri

Saç renklerinin en kışkırtıcı ve büyüleyici tercihlerinden olan kışkırtıcı kahve tonları oldukça göz alıcı ve muhteşem görünüm sunar. Kesinlikle ilk görüşte herkesin gözünü alan bir çekiciliği ve ışıltısı var. Her sene olduğu gibi bu senede modasını asla kaybetmeden, her bayanda kendini belli eden bir kahve tonu olarak trend saç renkleri arasında yerini koruyor.

2016 yılının en çok tercih edilen rengi olan kahve tonları önümüzdeki senede en çok tercih edilen renk olacağa benziyor. Her ten rengine uyan kahve ve tonlarını uygularken dikkat etmeliyiz yüzünüze oturmalı ve tonlara dikkat etmeliyiz. Kışkırtıcı tonlar her bayana ayrı bir hava katar. Işıltısı uzaktan bile belli olur. Özellikle buğday tenli bayanlarda çok güzel duracaktır. Her bayanın güzelliğine güzellik katacaktır.

Kışkırtıcı Kahve

Kışkırtıcı Kahve

Orta uzunlukta saç modeline sahipseniz kahve tonlarının daha koyu olanını eğer kısa saç modeline sahipseniz kahvenin daha koyu tonunu kullanmanız tavsiye edilir. Kahve tonları her göz rengine uyar ancak bal rengi gözlere sahip bayanlarda ayrı bir hoş duruyor.

Saçlarınızı evde kendinizde birçok kahve tonunu karıştırıp kendinize özgü bir saç tonu yakalayabilirsiniz. Ancak çok dikkatli olmalısınız ve bütün talimatları teker teker uygulamalısınız yoksa saçlarınız yanabilir ya da kırılabilir.

Kışkırtıcı Kahve Saç Örnekleri

Kışkırtıcı Kahve Saç Örnekleri

Bu yaz marketlerde en çok aranan saç renkleri kahve ve tonları olacağa benziyor çünkü yaşlı genç bayanlarda çok şık parlak ve sağlıklı duruyor. Bu saç tonu buğday renk esmer bayanlarda daha çok tercih edilirken artık sarışın bayanlar arasında da favori olacak gibi duruyor.

2014 ve 2015 yılının en çok tercih edilen saç boyalarından olan kahve ve tonları uzun süre kadınların vazgeçilmezi olacak gibi duruyor. Bir çok ünlü bayanın da kullandığı kahve tonları kuaförlerde de en çok sorulan renklerden oluyor.

İlginizi çekebilir :  Siyah Saça Sarı Boya Sürmek

Bayanlara ayrı bir hava veriyor kadınlara daha doğal bir hava katarken bayanları gençleştiriyor saçlara daha dolgun daha ışıltılı bir hava katıyor. Şimdi sizde en renginize uygun bir kahve tonu kullanıp beyaz saçlarınızdan kurtulup daha genç ve ışıltılı bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Herkesin zevkine göre kahve ve tonları bulunmaktadır.

 

Bu yazıdan önce paylaştığımız Küllü Kahve Saç Renkleri konulu makalemizde kahve, küllü kahve ve küllü kahve saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.