El İşleri

Kolay Yelek Modelleri

Örgü yelekler hepimizin hayranlıkla baktığı ama bir o kadar emek gerektiren çalışmalardır. Kapsamlı zor yeleklerden yapmaktan ise kolay yelek modelleri ile başlamak işimizi oldukça kolaylaştırır. Aynı zamanda kısa zamanda bir yelek ortaya çıkarmak istiyorsak kolay yelek modelleri arasından beğendiğimiz bir modeli seçerek hemen işe koyulabilirsiniz.

Aslında kolay yelek modellerinden kastımız , kapsamlı örgü ve oya çalışmaları gerektirmeksizin , düz ve sade motiflerden oluşur ve kolay bir şekilde ortaya çıkar. Daha kısa sürede işi bitirmenizi sağlar. Ayrıca örgü işlerine yeni başlayan bayanlarında mutlaka sayfamızda yer alan kolay yelek modellerini denemelerini tavsiye ederiz.

Beyaz Yelek Modelleri

Beyaz Yelek Modelleri

Kolay Yelek Örnekleri ile Hemen Başlayın

Sizlere kolay yelek örnekleri haricinde diğer kolay örülebilen kazak , süveter vb giyim ürünlerininde modellerini kısa zamanda paylaşacağız. Lafı daha fazla uzatmadan sizlere kolaylıkla başa çıkabileceğiniz , kolay yelek modelleri ile başbaşa bırakıyorum.

 

Bu yazıdan önce paylaştığımız Tığ işlemeli Yelek Modelleri konulu makalemizde örgü yelek modelleri, tığ işi yelek modelleri ve tığ işleme hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi çekebilir :  Tığ işlemeli Yelek Modelleri