Alışveriş

Tozlu Giyim İndirimli Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Tozlu Giyim son dönemlerde tesettür elbise ürünlerinde satışını bir hayli arttırdı. Yaptığı indirimler ile birçok kişinin ilgini çekmeyi de başarıyor. Ama tabi çok sık alışveriş yapmayan biri için bu indirimleri takip etmek oldukça zor. Eğer sayfamıza ulaştıysanız bunun o kadar çok zor olmadığını göreceksiniz.

İndirimler sezonluk , haftalık ve hatta bazen günlük bile olabiliyor , bundan dolayı sayfayı sürekli takip etmek durumundasınız. Dilerseniz sayfanın alt kısmından yorum yaparak yeni indirimlerde haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

Tesettür Elbise İndirimleri

Tesettür Elbise İndirimleri

Tesettür elbiselerde indirimler genellikle mevsim sonlarında oluyor , yani ilkbahar ve sonbahar mevsimlerden havaların yavaş yavaş ısınması ve soğuması başladığında eski sezon ürünleri oldukça uygun fiyatlardan satışlara sunuluyor. Bu mevsim sonu indirimlerini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

İndirimli tesettür elbise fiyatları

Tozlu giyim tesettür elbise fiyatları normalde 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir , buradaki %30 indirim ile bu ürünler 70 TL – 60 TL civarına kadar düşmektedir.

 

İşte sizler için hazırladığımız indirimli tesettür elbise modelleri ve fiyatları ,

Bu yazıdan önce paylaştığımız 2015 Güneş Gözlük Modelleri konulu makalemizde 2015 güneş gözlüğü modelleri, güneş gözlüğü ve güneş gözlüğü trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi çekebilir :  NGSTYLE 2014-2015 Sonbahar - Kış Koleksiyonu