Kadıngibi

2015 Güneş Gözlük Modelleri

Yaz aylarına girdik , hepimiz kendimize uygun bir güneş gözlüğü bulmaya çalışıyoruz , tabi bulmaya çalışırken de modası geçmiş gözlükleri almak istemeyiz. 2015 güneş gözlük modellerini sizler için araştırdık ve değerlendirdik.

Geçen yıllarda büyük camlı güneş gözlükleri oldukça rağbet görmüşlerdi , 2014 sonlarında ise yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri ön plana çıktı. Yeni sezon içinde trendler değişibiliyor , seçiminizi buna göre yapmak en doğrusu olacaktır.

Öncelikle yüz tipinize göre bir güneş gözlüğü seçmeniz sizin yararınızadır , yüzünüzü yansıtmayan bir gözlük hatalı bir seçim olacaktır. Minyon bir yüze sahipseniz aşırı büyük gözlükler sizde eğreti duracaktır , aynı şekilde yüzü geniş olanlar içinde yüzlerine uygun bir güneş gözlüğü seçmeleri gerekiyor.

Renkli camlar 2015 güneş gözlüğü için güzel bir seçim olabilir , vücut enerjinizi arttıracak ve şık bir görünüm verecektir. Düz siyah yerine renkli seçim yapmanızı tavsiye ederim. Kalın çerçeveli bir gözlük yaz ayları için ideal seçimlerden birisi.

Sizler için derlediğimiz 2015 güneş gözlüğü modelleri,

Yorum Yap