Kadingibi.com
Tayt Modelleri
Tayt Modelleri

Tayt Modelleri ve Kombinleri

Yaz aylarına geçiş yaptığımız bu dönemlerde , tayt modelleri ve trendlerini takip etmek bizim yararımızadır. 2015 için tayt kombinlerini ve modellerini sizler için araştırdık.

Tayt Modelleri ve Kombin Önerileri

Önerilerimiz ile birlikte sıcaklardan bunalmaya inat , şıklığı herkese gösterebilirsiniz. Malum yaz ayları olduğundan ince ve renkli tarzlarla giydiğiniz taytı kombin edebilirsiniz. Bu hem size canlılık katacak hemde modern ve trend bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Desenli taytlar özellikle sonbahar ve kış dönemlerinde oldukça popülerdi , fakat yaz için tavsiye etmiyoruz çünkü bu modellerin trendleri oldukça düştü. Bunun yerine çizgili ve düz taytlar tercih etmelisiniz.

Taytlarınızın üzerine giyeceğiniz bluzlar açık renkte olması , hem sizi rahatlatacak hemde görünüm açısından bir artı katacaktır.

Şık bir ayakkabı ve üzerine tayt veya tayt pantolon diyerek tamamlıyacağınız kombinlerde özellikle bu dönem için trend yakalamanızı sağlıyacaktır. Bunun yanında üstüne akşam için blazer veya deri ceket almayı unutmayın ! Havalar akşamları hala soğuk 🙂

Sizleri yeni ve renkli tayt modelleri ve tayt kombinleri için hazırladığımız görsellerle baş başa bırakıyoruz.

İlginizi çekebilir :  Gelinlik Korsesi
İlginizi çekebilir :  2018 Yılının Aksesuar Trendleri
İlginizi çekebilir :  Vans Old Skool Modelleri ile Sokağın Kalbini Yakalayın

Yorum Yap