Kadingibi.com
Sade Bayan Sandalet Modelleri

2016 Sandalet Modelleri

Birbirinden özel sandalet modelleri aracılığı ile trend kombinlere imza atmanın zamanı. 2016 yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında yer alan bilekten bağlamalı sandalet modelleri kombin planlamalarının vazgeçilmezleri arasında boy gösteriyor. Bu tarz sandalet modellerini mini etekler aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz.

Taş Detayına Sahip Sandalet Modelleri

Taş detayına sahip sandalet modelleri aracılığı ile şık bir kombin hazırlamak isteyenlerdenseniz dar elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Kombin planlamanızı hareketlendirmek isteyenlerdenseniz küçük taşlara sahip aksesuar modellerinden yararlanabilirsiniz.

Taş Detaylı Sandalet
Taş Detaylı Sandalet

Püsküllü Sandalet Modelleri

2016 yaz sezonunun hitleri arasında boy gösteren püsküllü sandalet modelleri aracılığı ile tarz yaratmanın zamanı. Püskül detayına ev sahipliği yapan sandalet modellerini püsküllü çanta modelleri ile birlikte kombin edebilirsiniz. Eğer spor şıklığın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz bu tarz sandalet modellerini yırtık kot Jeanlar aracılığı ile birlikte kombin edebilirsiniz.

2016 Püsküllü Sandalet Modelleri
2016 Püsküllü Sandalet Modelleri

Parmak Arası Sandalet Modelleri

Tarz sahibi bayanların vazgeçilmezleri arasında boy gösteren parmak arası sandalet modelleri ile klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz diz altı etek modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz kombinleri büyük taşlara sahip aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir :  Yeni Sezon Trompet Etek Modelleri

Yorum Yap