Kadingibi.com
genç görünmenin yolları
genç görünmenin yolları

Daha Genç Görünmenin Yolları

Makyaj hilelerini kullanarak olduğunuzdan daha genç görünmeniz mümkün , yeter ki nasıl yapacağınızı doğru şekilde bilin. Bir bayan için güzel ve genç görünmek her şeyden önce gelir. Bu kozunuzu elinizden geldiğince en iyi şekilde kullanın.

Daha Genç Görünmenin Yolları

Yaşlı kadın yoktur, şarap gibi yıllandıkça güzelleşen kadın vardır, daha genç görünmenin yolları ve vücudunuzu öne çıkarmak için hazır mısınız?

 Sizleri daha genç gösterecek birkaç makyaj hilesi;

1-  Daha güzel bir cilde sahip olmak için , lekelerden kurtulun

Yaşınız ilerdikce cildiniz pürüzle ve lekeli görünmeye başlayacaktır , bu kötü görünüşe neden olabilir.

Daha genç görünmenin yolları
Daha genç görünmenin yolları

Kapatıcıları kullanarak cilt lekelerinizi kapatabilirsiniz. Kapatıcıyı tüm yüzünüze değil sadece sorunlu bölgeye uygulayın. Sonra da fondöteninizi sürün.

2- Cildinizi gerginleştirin

Yüzünüzün yorgun görünmesini engelleyin , küçük hileler ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Farınızı mutlaka yukarı doğru kullanın.

Kirpiklerden kaşınıza kadar cilt tonunuzda tek renk ürün kullanın.  Sonra hem alt hem üst kirpiğinize kadar herhangi bir renk uygulayın.  Bu uygulama gözlerinizin daha iri ve canlı görünmesini sağlar.

İlginizi çekebilir :  Gençleştiren Besinler

3- Gözaltınız sizi yaşlı gösterir

Göz çevresi ve göz altı bölgesi sizi ele verecektir. Bu bölgenizi özel yöntemler kullanarak hassas bi şekilde iyileştirmelisiniz. Öncelikle gözlerinizin şiş olmamasına dikkat edin. Bu sorundan kurtulamak için Göz Şişliği Nasıl Geçer? makalemizden de yararlanabilirsiniz. Parmaklarınızla gözlerinize masaj yapıp rahatlama sağlayabilirsiniz. Fondöten uyguladıktan sonra, bir aydınlatıcı kullanmalısınız.

4- Kaşları çekici göstermek

Kaşlar çok önemlidir. Kaşlarınızı asla unutmayın. Bir kalem ile onlara şekil ve renk verin. Onları canlandırın , ateşlendirin.

5- Gıdınızdan kurtulunda yada bir sihirle onu yokedin !

Güzellik Sırları
Güzellik Sırları

Gıdınızı gizleyin , çünkü sarkık ve sizi yaşlı gösterir. Bunu gizlemek istediğiniz alanı daha da belirgin ve dikkat çekici hale getirir.

Eğer yanaklarınızda sarkıklık varsa yanak altına fazla kontur uygulamayın.

6- Dolgun dudaklar daha genç gösterir

Dolgun ve parlak dudaklar size genç ve çekici gösterecektir. Dudaklarınızda koyu renk ruj ve parlatıcı kullanarak canlı ve genç görünmesini sağlayın.

İlginizi çekebilir :  Cilde Zarar Veren Besinler
İlginizi çekebilir :  Cilt Lekeleri için Maske

Yorum Yap