Kadingibi.com

Astrocenter Fal Hizmetini Keşfet

Dantels Pasta Takımı Modelleri
Dantels Pasta Takımı Modelleri

Dantels Pasta Takımı Modelleri

Evlilik hazırlığında olan hanımlar iyi bilir. Elinizin altında internet gibi bir nimet varsa kendinizi her boş vakitte alışveriş sitelerinde buluverirsiniz. Gerekli gereksiz demeden sepeti doldurmak şöyle dursun, duş perdesinden penguenli buz kalıplarına kadar uzar liste. Haberinizin bile olmadığı birçok ürünle tanışırsınız. Sektör ciddi anlamda yeniliklere çok açık! Bu sitelerde sık sık karşınıza çıkacak olan ve en çok rağbet gören ürünlerden bir tanesi de dantels pasta takımı modelleri gibi görünüyor. Öyle ki bazı alışveriş sitelerinin stoklarında bile bulamıyorsunuz.

Dantels Pasta Takımı Modelleri

Dantels pasta takımı modelleri isminden de anlaşılacağı üzere, farklı yerlerinde ya da tamamında, Türk kültürünün vazgeçilmezi dantel işlemesinin görünümü yer alan, kek ya da kurabiye sunumunda kullanılabilecek bir çeşit mutfak gereci. Onlarca markanın pazara sunduğu rengarenk bu ürünler, kullanılan malzeme, renk, görünüm gibi kıstaslarla birbirinden oldukça farklılaştırılmış durumda. En çok tercih edilenler arasında elbette ki porselen geliyor. Tercih sırasına göre bir kaç başlıkta bilgi vermek gerekirse aşağıdaki gibi bir liste oluşturmak mümkün.

İlginizi çekebilir :  Kadınlar Neden Açık Giyinmeyi Sever?

Dantels Porselen Basta Seti

Dantels Pasta Takımı Modelleri
Dantels Borcelen Takımı Modelleri

Gerek sağlamlığı, gerekse imajı sebebiyle en çok tercih edilenin  porselen olduğunu söylemiştik. Elbette ki dantel görünümünün en belirgin yansıtıldığı dantels pasta takım setleri malzemelerinin porselen olması da en önemli etken diyebiliriz.

Dantels Cam Pasta Seti

Dantels Pasta Takımı Modelleri
Dantels Cam Pasta Takımı

Bu ürünlerde detaylar daha çok iskelet kısmında kullanılmış. Yani fanus görünümlü bir pasta standının cam kısmı boş bırakılırken, metal olan atak kısımlarına dantel görünümü verilmiş. Bu da sadelikten hoşlanan hanımlar için ayrı bir tercih sebebi olacak gibi görünüyor.

Dantels Seramik Pasta Takımı

Dantels Pasta Takımı Modelleri
Dantels Seramik Pasta Takımı

Fiyatlandırmada ki ulaşılabilirlik açısından belki de porselenden sonra en çok tercih edilen ürün seramiktir. Görünüm açısından çok fark olmasa da sağlamlık ve dayanıklılık açısından oldukça zayıf görünüyor. Porselen takımları ‘na göre daha zengin bir renk yelpazesine sahip.

Dantels Naturaceram Pasta Takımı

Dantels Pasta Takımı Modelleri
Dantels Naturaceram Pasta Takımı

Naturacream, dantels pasta takımı modelleri diğer ürünlere göre 1120-1150 derece gibi pişirim sıcaklığının olması, malzemeye karşı tereddütleri ortadan kaldıramamış gibi görünüyor. Bu ürünlerde renk itibariyle seramik takımlarla aynı sıralarda ancak marka anlamında çok dar bir pazar payına sahip. İnternette kısa bir araştırma yaptığınızda sadece birkaç marka karşınıza çıkacaktır. Daha çok, kabartma şeklinde dantel görünümü verildiği ürünler yer alıyor.

İlginizi çekebilir :  Değişik ve Güzel Çanta Modelleri

Beğeneceğinizi düşündüğümüz bir diğer yazı başlığımız Dantel Elbise Modelleri & Kombinleri içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Bu yazı hakkındaki düşüncelerinizi yorum bırakarak bize iletebilir, içeriği yararlı bulduysanız soldaki sosyal medya linkleri ile paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap