Kadingibi.com

Astrocenter Fal Hizmetini Keşfet

Değişik ve Güzel Çanta Modelleri

Çantalar , bayanların en vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Farklı ve şık bir çanta ile tüm gözleri üstümüze çekeriz, ama çanta seçimi hiçte sandığımız kadar kolay bir iş değil bunu sizde çok iyi biliyorsunuz. Bundan dolayı sizler için bu yazımızda en değişik ve güzel çanta modellerini seçip paylaştım.

Popüler Çanta Modelleri

Artık herkeste gördüğümü klasik çantalardan bıkkınlık geldi , ünlü çanta markalarına gittiğimiz zaman bile birbirinin kopyası olan çantalar karşımıza çıkıyor.

Bunun sebebi de en çok onların satıldığı için ama bizim gibi farklı tasarım isteyen kişiler için bu durum oldukça can sıkıntısı oluyor. Öyle bir zaman geliyor ki kıyafetimizle alakası bile olmayan bir çanta kullanmak zorunda kalıyoruz.

Farklı alayım desek oda yok , bunun için fiyatları çok pahalı olmayan ama birçok farklı çanta tasarımını yabancı alışveriş sitelerinden toparladım.

Kargo ücreti ödemiyorsunuz hepsi orjinal çantalar, kalite bakımından inceleyecek olursak Türkiye’dekilerden çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Çünkü bu tür çantalar avrupada üretiliyor , ve en son kalite ürünler kullanılıyor , yabancı çanta tasarımcılarından direk almış olacaksınız ve zaten aldığınız çanta Türkiye’de çok az kişide belki var olacaktır. Biliyorsunuz ki ülkemizde avrupadan gelen çantalar çok fahiş fiyatlara satılıyor nerden baksan 2bin, 3bin liraya çantalar var. Ama bu çantaları üreticinin sitesinden neredeyse yarı fiyatına satın alabiliyorsunuz.

 

Sizlere bu konuda yardımcı olabilirim. Beğendiğiniz çantalar için yorum bırakırsanız satın alabileceğiniz siteleri sizler ile paylaşabilirim. Gerçekten çanta seçiminin ne kadar zor ve zahmetli bir iş olduğunun farkındayım. Bundan dolayı sizlere elimden geldiğince seçimleriniz konusunda yardımcı olmaya gayret göstereceğim.

Paylaştığım çantalar geneli avrupa özellikle İtalya ve Fransa’daki ünlü modacıların tasarımı olduğunu belirteyim. Bundan dolayı oldukça kaliteli ve şıklar. En çok dikkat ettiğimiz ise bizim için çok büyük bir fark yaratacak olmasıdır.

İlginizi çekebilir :  En İyi Çanta Markaları
İlginizi çekebilir :  Tulum Kombin Seçimi Nasıl Olmalı? Tulum Kombin Örnekleri
İlginizi çekebilir :  Dantels Pasta Takımı Modelleri

Yorum Yap