Kadıngibi
erkek orgazmı

Erkeğin Orgazmı Hakkındaki Gerçekler

Yatakta mutluluk ve zevk almak çok önemli. Ama bu duyguların karşılıklı olması daha önemlidir. Bu yüzden partnerinizi de mutlu etmeyi bileceksiniz. Bunun için erkeğin orgazmı hakkında ne kadar bilgili olduğunuzu fark etmeniz gerekiyor. Pekala erkekler nasıl boşalır? erkekler nasıl daha fazla zevk alırlar? ve genel anlamda erkek orgazmı hakkında bilgi aktaralım.

Erkeğin Orgazmı Hakkındaki Gerçekler

Erkeğinizin yüzüne daha büyük gülücükler kondurmak ve onun daha büyük orgazm yaşamasını istiyorsanız şunlar önemlidir.

Frenulum

Erkek orgazmı için hassas yer olan frenulum yani penisin alt kısmı birçok sinirin buluştuğu ve çok olduğu bölgedir. Bu yüzden erkeğin ilişkide daha çok zevk almasını istiyorsanız o bölge ile ilgilenmede fayda var.

Perineum

Erkek boşalma anında 10 güçlü penis kası kasılması ve prostatta bir pompalama duygusu hisseder. Erkeklerin testislerinin arkası (anüs ile penis arasındaki bölüm) zevk noktasıdır. Buraya baskı uygulamak erkeği zevkin doruklarına taşır.

Orgazm beyinde başlar. Boşalma bir omurilik refleksidir. Bazı erkekler için orgazm, ilk boşalma kasılmasından önce gelir. Bazıları için ise tam tersidir. Dolayısıyla kadının pelvik taban kaslarıyla penis tabanına ritmik baskı uygulaması erkeklerin daha şiddetli orgazm olmasına yardımcı olur ve erkekler için mutluluk vericidir.

İlginizi çekebilir :  Erkekleri Kadınlardan Soğutan Şeyler
İlginizi çekebilir :  Erkeklerin Hoşuna Giden Şeyler
İlginizi çekebilir :  Erkekleri Saçlarınızla Etkileyin

Yorum Yap