Kadingibi.com
gözleri daha büyük göstermek
gözleri daha büyük göstermek

Gözleri Daha İri Göstermenin Yolu

Göz boyutu küçük olan hanımların en büyük dertlerinden biri gözlerini yeterince ön plana çıkaramamak. Bu nedenle göz rengini, ışıltısını karşımızdakine yansıtamadığımız düşünürüz hep, bu bir süre sonra bizde strese ve sıkıntıya neden olur.

Gözleri Büyük Göstermek İçin Öneriler

Gözleri iri göstermek isteyenler için bunun bir çözümü var elbette, bazı sihirli makyaj hareketleri ile gözleri daha büyük göstermek mümkün. Sizde dikkat çekici gözlere sahip olmak istiyorsanız bu öneriler tam size göre.

Başlangıç olarak,  gözlerinizin içine süreceğiniz beyaz aydınlatıcı gözlerinizi olduğundan daha iri gösterecektir. Gözleri öne çıkarmak daha kolay yollarından biri ise açık renkte bir göz kalemi sürmektir.

Ayrıca göz kapağına açık renkli far sürmek ve onu mat renkli bir far ile gölgelendirmek de gözlerimizi öne çıkarmak için uygulayacağımız yöntemlerden biri.

Dediğimiz göz içerisine süreceğimiz beyaz ve açık renkteki kalemler daha büyük gözlere kavuşmamızı sağlar. Bunun yanına ek olarak kirpik üzerine ve kaşın alt taraflarına da açık renkli far kullanarak daha ön plana çıkaran bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Ayrıca atlamamanız gereken bir nokta aşırı maskara gözlerinizi küçültür. Bundan dolayı tek kat maskara sürmeniz gerekir ve bunu kıvırmak yeterli olacaktır.

Göz ile ilgili diğer yazılarımız.

İlginizi çekebilir :  Göz Altı Morluklarından Kurtulmak
İlginizi çekebilir :  Göz Şişliği Nasıl Geçer ?
İlginizi çekebilir :  Göz Kalemi Alta Nasıl Çekilir ?

 

Yorum Yap