Kadingibi.com
Günlük Elbise Modelleri
Kayık Yaka Askılı Modeli

Günlük Elbise Modelleri

HEY! Sende bugünlerde ne giysem diye düşünüyor musun? Hadi hep birlikte günlük elbise modelleri örneklerine bir bakalım.

Günlük Elbise Modelleri

Normalde bir iş görüşmesinde , önemli ziyaretlerde, gezilerde veya bir buluşmada giyeceğimiz şeyler bellidir peki rahatımıza düşkünsek ve günlük elbise modelleri seçmek istiyorsak? O zaman bize hem rahat hissettirecek ve aynı zamanda da hoş gösterecek kıyafetlere ihtiyacımız olur.

Önemli olan doğru parçaları kombine etmek veya tek parça elbiseye kaçmak doğru seçim olacaktır. Ayrıca kendine yakışanı giymek her zaman iyi sonuç verir. Tabi bu elbise modelleri her ne kadar bir iş görüşmesinde kullanılacak kadar ciddi olmasa da diğer günler için kurtarıcı bir seçim olacaktır.

Carmen Kayık Yaka Elbise Modelleri

Günlük elbise modelleri için basit, rahat ve hoş bir elbise örneği ile başlayalım.. Carmen, kayık yaka bu yaz ayının vazgeçilmezi olduklarına hepimiz kabulüz. Öyle ki Jessica Alba‘da kayık yaka elbise giyinenlerden.

Günlük Elbise Modelleri
Carmen Kayık Yaka Elbise Modeller

Bazılarımız her ne kadar yaz aylarının sıcak günlerinde  bu tarz bir elbise modeli ile ferah ve rahat etse de kimimiz pişik ve regl dönemi gibi problemler ile rahat edememekteyiz. Bana hem efil efil olsun hem daha da rahat olsun diyenleri şuraya alalım.

Carmen Kayık Yaka
İlginizi çekebilir :  Yazlık Bluz ve Gömlek Modası

Sen ne yaptın bizimkiler buna izin vermez diyenleri de şöyle alalım.

Carmen Kayık Yaka Omuzu Açık

Bunu görmeyen yoktur herhalde? Bu hem uzun olsun hem de daha rahat bir model olsun diyenler için.

Günlük Elbise Modelleri
Günlük Uzun Elbise Modeli

Şimdi şıklığı biraz arttıralım ama rahatlığımızdan kopmayan günlük elbise modeli bakalım. Şöyle bir tiyatro , opera veya sinemaya giderken üstümde şık ama gündeliğimizden kopmasın tarzı bir elbise modeli kesinlikle bu tarz olabilir

Günlük Elbise Modelleri
Hem şık hem sade sevenlere

Günlük elbise model seçiminde de şık görünmek istiyorsanız düz ve mat renkler seçin. Kayık yaka, tek ipli veya yırtık kenar elbiseleriniz de varsa böyle özel yerler için gündelik rahatınız dan kopmayarak kullanabilirsiniz.

Yaz bitti soğuk aylarda ne yapıcaz?

Günlük elbise adı üstünde bu elbiselerin yazı kışı yoktur. Olmadı üstüne uzun bir yağmurluk ceket alarak kombini tamamlaya bilirsiniz.

Günlük Elbise Modelleri
Kışlık Uzun Elbise Modeli

Gittiğiniz her mağazada veya evinizde bulduğunuz bir kazak veya sweat ile bu tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Tabi uzun eteklerimizi unutmuyoruz.

Uzun Etek Kombini

Dağınık saç, abartısız bir makyaj ve salaş elbiselerimiz her zaman günlük elbise modellerinin baş tacıdır. Ben dağınık severim , rahat olsun gündelik olsun benim olsun diyenler buda sizin için.

Günlük Elbise Modelleri
Dağınık saç ve elbise secimi
İlginizi çekebilir :  Mango Elbise Modelleri

Bahar ayları için günlük elbise modelleri

Yavaş yavaş baharlıkları görelim…

Günlük Elbise Modelleri
Baharlık Elbise Modelleri

Çok cool görünsün diyenlere…

Günlük Elbise Modelleri
Cool Görünmek isteyenler

Evet arkadaşlar baharlık bir ceket ile son derece dağınık ve güzel görünebilirsiniz evdeki her şeyi kullanabilirsiniz önemli olan yaratıcılık ve kendi gümlük kıyafet modelimizi kendi imkanlarımız ile belirlemek

Günlük Elbise Modelleri
Kazak ve Tül etek kombini

Evet bir kazak ve tül etek iki absürt parça bile böyle hoş bir tarz oluştura biliyor.

İlginizi çekebilir :  Dantel Elbise Modelleri & Kombinleri

En sevdiğim kısım joker parçalara şimdi göz atıyoruz. Evet ne bu joker parçalar?  joker parçalar ,elimizde avcumuz da ki günlük elbiselerimizi biraz ortaya çıkaran parçalardır. Bazıları çok kullanıldığında hoş durmaz ama nadir zamanlarda kullandığımızda hem kıyafete hem de size daha farklı bir görünüm yaratır.

 

Günlük Elbise Modelleri
İki Parça Elbise Modeli

Kot Ceket Elbise Modelleri

Kot ceketler, kışın veya bahar aylarında vazgeçilmez günlük elbise modelleri arasında. Siyahı, mavisi, yeşili her biri elinizdeki günlük elbiseye ayrı bir hava veriyor.

Günlük Elbise Modelleri
Günlük Kot Ceket Modeli

Salaş Kazak Elbise Modelleri

Bir diğer parçamız salaş kazaklar. Aynen öyle kışın en güzel gündeliği budur. Hem rahat hem yumuşacık hem tarz. Daha ne yapsın bu kazaklar? Eğer elinizde iyi bir günlük elbise modeli yoksa mesela iyi bir kadife etek varsa üstüne salaş bir kazak kesinlikle denemelisiniz.

Günlük Elbise Modelleri
Salaş Kazak Modeli

Bazıları kendi başına bile elbise olabiliyor. Gayet şık bir örnek.

Günlük Elbise Modelleri
Kombin Önerisi

Salaşlığın dan tutunda her türlü kombinine kadar..

Kışın olmazsa olmazı her elbise modeline ponçik hava katanlar ve gördükçe winter is coming dedirtenlere.

Bu kış bu şapkalar çok tutulacak…

Günlük Elbise Modelleri
Kedi Şapka Modeli

Ve son olarak bir kış kombini yapalım.

Günlük Elbise Modelleri
Kışlık Kombin Önerisi

Özet olarak günlük elbise modelleri herkesin giyebileceği, rahat edebileceği ve en önemlisi kendine en yakışanı giymek olacağını unutmamak ve ona göre elbise seçimi yapmak.

İlginizi çekebilir :  Bayan Elbise Kemerleri

Bu içerik hakkındaki düşüncelerinizi yorum bırakarak bize iletebilir, içeriği yararlı bulduysanız soldaki sosyal medya linkleri ile paylaşabilirsiniz.

5 Yorum

  • Çok güzel örnekler gerçekten aralarinda uygulayabilcegim tarzlar var ve herkese de hitap ediyor. Bütün kombinler favorim oldu. Tavsiyeler için çok teşekkürler 🙂

  • Tasarımlarınız çok güzel gerçekten çok beğendim şapkalarınız ve trikolarınız için sabırsızlıkla kışı bekliyorum ?

  • Özellikle elbise kot ceket kombinlerine bayıldım inanır mısınız örnekteki elbisenin aynısından bende de var bir tek kot ceket kaldı artık ondan da siz aliverirsiniz ? yararlı olmuş çok beğendim bu şekilde yazılar daha fazla yazılırsa çok güzel olur. Takipteyim?