Kadingibi.com
günlük elbise modelleri
günlük elbise modelleri

Günlük Elbise Modelleri 2019

Günlük elbise modelleri kadınlar tarafından sürekli aranıyor ve alışverişlerde en çok tercih edilen elbise modelleri arasında yer alıyor. Peki yeni bir yıla girmek üzereyken, 2019 günlük elbise modelleri tercihleri hangi yönde oldu biliyor musunuz? Gelin bu makalemizde 2019 günlük elbise trendlerine beraber göz atalım.

Geride bıraktığımız 2019 yılında günlük elbise modelleri tercih edilirken özellikle rahat olması isteniyor. Tabii ki tek tercih nedeni rahatlık değil, aynı zamanda şık olması da bir o kadar önemli. Genel olarak gezmelerde ya da günlük buluşmalarda tercih edilse de, moda endüstrisinin gelişmesiyle beraber günlük elbise olarak adlandırılan modeller özel günlerde ve iş görüşmelerinde bile giyilebiliyor.

Özellikle endüstrinin gelişmesi ve tasarımların genelden daha çok belirli kitlelere hitap eden seçeneklerle sunulmasıyla beraber, günlük elbiselere yönelim oldukça fazla. Sokak modasının sıkı takip edilmesi ve salaş görünümün moda olmasıyla beraber bunu rahatlıkla herkes dile getirmekte…

En Çok Tercih Edilen 2019 Günlük Elbise Modelleri

Günlük elbise modelleri denildiğinde bir sınırlama yok; her tarzdan tasarım bulunuyor. Tesettür giyim de dahil olmak üzere binlerce tasarım ürünü var! Bu makalemizde yalnızca beş tanesinin üzerinde duracağız.

Günlük elbiseler, adı üstünde, bir gün giyilir ve ikinci gün giyilmez. Hal böyle olunca her kadın için en azından beş ya da altı tane günlük elbise modeli gerekiyor. Eğer yoksa, farklı çanta, kemer ya da ayakkabı ile kombin edilebiliyor. Bir birinden şık ve göz alıcı günlük elbise modellerine sizleri Fazla meraklandırmadan geçelim :).

Açık Omuzlu Günlük Elbise Modelleri

Açık omuzlu elbiseler son yılların gözdesi. Peki açık omuzlu elbise kimlere yakışır?

Özellikle geniş omuzlu, uzun boylu ve boyunlu kadınlara açık omuzlu elbise modelleri oldukça yakışıyor. Omuzları düşük ya da dar olanlar endişe etmesin; zaten düşük omuzlu elbiseler omuzları olduğundan geniş gösteriyor.

İster uzun, ister kısa etekli tercih edebilirsiniz.

günlük elbise modelleri
günlük elbise modelleri

günlük elbise modelleri - düşük omuz

günlük elbise modelleri - açık omuz
açık omuz elbise modeli 4
günlük elbise modelleri - açık omuz
açık omuz elbise modeli 4

Tek Omuzlu Elbise Modelleri

Tek omuzlu elbiseler asil bir görünüm veriyor. Özellikle beyaz, kırmızı gibi etkileyici renkler ve bunlara uygun kombinlerle mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Sadece yaz aylarında değil, kış aylarında özel günlerde de rahatlıkla giyilebilir. Elbette gideceğiniz yere arabayla seyahat edecekseniz…

Tek omuzlu elbiseler gene olarak topuklu ayakkabılarla tercih ediliyor ve bunun en önemli sebebi, başta söylediğimiz gibi asil bir görünüm elde etmek…

günlük elbise modelleri - tek omuzlu-min
tek omuzlu elbise modeli 1
günlük elbise modelleri - tek omuzlu3-min
tek omuzlu elbise modeli 2
günlük elbise modelleri - tek omuzlu2-min
tek omuzlu elbise modeli 3
günlük elbise modelleri - tek omuzlu1-min
tek omuzlu elbise modeli 4

Bol Elbise Modelleri

Kilolu olduğunuz için elbise modellerini denemekten bile kaçınıyor musunuz? Belinizin kalın olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bol elbise modelleri ile bu problemleriniz ortadan kalkacaktır. Özellikle geniş ve dökümlü olmaları sebebiyle fazla kilolarınızı rahatlıkla kamufle edebilirsiniz.

günlük elbise modelleri - bol elbise 1
bol elbise modeli 1
günlük elbise modelleri - bol elbise
bol elbise modeli 2
günlük elbise modelleri - bol elbise 3
bol elbise modeli 3
günlük elbise modelleri - bol elbise 2
bol elbise modeli 4

Uzun Elbise Modelleri

Özellikle bahar ve sonbahar aylarında, bazen de serin yaz akşamlarında tercih edilen uzun elbise modelleri de son yıllarda oldukça moda. Kış ayları özellikle ucuz elbise modelleri satın almak için çok uygun. Her marka bu dönemde büyük indirimler yapmakta.

günlük elbise modelleri - uzun elbise
uzun elbise 1
günlük elbise modelleri - uzun elbise 3
uzun elbise modeli 2
günlük elbise modelleri - uzun elbise 2
uzun elbise modeli 3
günlük elbise modelleri - uzun elbise 1
uzun elbise modeli 4

Yukarıdaki elbise modelleri yazlıktı ve geçtiğimiz yaz aylarında en çok tercih edilen günlük elbise modelleri olarak sıralamış olduk.

İlginizi çekebilir :  Kadife Elbise Modelleri ve Kombin Önerisi!
İlginizi çekebilir :  Harika Bir Başlangıç için Günlük Saç Modelleri
İlginizi çekebilir :  Kadınlığın Yeni Hali Pantolonlar mı Etekler mi?

Yorum Yap