Kadingibi.com
Kadimgibi Logo Kare Boyut

Hakkımızda

Kadın Yaşam Rehberi

2013 yılının son aylarında kurulan kadingibi.com‘da moda, güzellik, bakım, sağlıklı yaşam, aile, çocuk, kültür-sanat ve eğlence, ilişkiler, cinsellik, kariyer, dekorasyon gibi kadın yaşamını ilgilendiren konular yer alıyor.

Yayıncılık konusunda uzman, deneyimli bir ekip tarafından hazırlanan yazılarımız her gün yenileniyor. Orijinal içeriğimiz, ilgi çeken konularımız ve okurlarımızın beğenisi sayesinde Kadın/Moda/Sağlık/Güzellik alanında en çok ziyaret edilen siteler arasındayız.

Günümüzde internet mecrasında en çok tercih edilen ve sosyal medya takip programlarında yer alan kadın yaşamına dair ne varsa kadingibi.com içeriğinde toplanarak bir bütün haline getirilmiştir

Şık kıyafetler, ışıl ışıl takılar, belirginleştirici makyaj seçenekleri, tarz yaratmış saç stilleri ve en göz alıcı kombinler, trend olmuş aksesuarlar kadingibi.com içeriğinde en ayrıntılı şekilde sizler için incelenmektedir.

Yaşamsal tüm gereksinimleri bir bütün haline getirdiğimiz kadingibi.com web sitesi en gelişmiş web tasarım programları ile tasarlanmıştır. Sayfa akışları ve görsellik bakımından kullanışlı bir yapı oluşturarak ziyaretçilerimizin her aradığını kolaylıkla bulabilmesi için tüm düzenlemeler en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Kadın hayatına dair ne varsa, yaşantınızda oluşan her türlü probleme çözüm bulmanız için tüm detaylar kadingibi.com araştırmalarında ele alınmıştır. Özellikle kadınların merak ettiği giyim, moda, aksesuar, makyaj, sağlık, cinsellik, bakım, sitil, ilişkiler ve anne-bebek kategorilerinde içerik oluşturma konusunda bir bütünlük içinde, kadınlara özel yaşam rehberi olarak okuyucularımıza hizmet vermekteyiz.