Kadingibi.com
Her Kadının Dolabında Olması Gerekenler
Her Kadının Dolabında Olması Gerekenler

Her Kadının Dolabında Olması Gerekenler?

Bir kadın olarak kıyafete ne kadar önem verdiğimizi herkes bilir. Bir parçanın birkaç aynı rengi muhakkak dolabımızda olmalıdır. Olmazsa olmaz değildir ama yine de önemli bir durumdur. Belki de her kadının dolabında olması gerekenler sizlerin de dolabında bulunuyordur.

Bayanların Dolabındaki Vazgeçilmez 9 Temel Parça

Her gün farklı bir kıyafet ile farklı bir kombin yapmak için dolabında karşısında geçtiğimizde o farklı parçayı ararız.

Sizlere bu yazımızda günlük  Bayanların dolabındaki vazgeçilmez parçalar hakkında size günlük kullanımlara yardımcı olacak giysilerden bahsedeceğiz.

Beyaz Gömlek Her Kadının Vazgeçilmezi

Beyaz Gömlek Kombinleri
Beyaz Gömlek Çeşitleri

Eğer sizler de bir gün kurtarıcısı arıyorsanız; yapmanız gereken size uygun olan bir beyaz gömlek almak olacaktır. Bunun kumaşı elbette pek fark etmeyecektir. Sadece beyaz olması ve her parça ile kombinleniyor olması önemli olacaktır. Gerek saten gömlek gerek ise keten gömlek fark etmeden bir beyaz gömlek almalı ve muhakkak dolabınızda bulundurmalısınız.

 Kalem Etek Olmazsa Olmazlardan!

Kalem Etek Kombini
Kalem Etek Çeşitleri

Şık olmak ve yanı zamanda kendinizi her zaman hoş mu görmek istiyorsunuz; o halde muhakkak bir kalem etek sahibi olmalısınız. Kalem etek sadece bir gün kurtarıcısı olmak ile kalmayacak, aynı zamanda her şekilde kalem etek kombini yapabilecek bir parçadır. İsterseniz düğüne gidin isterseniz arkadaşlarınız ile bir kahveye çıkın. Ayakkabıya göre kombin belirleyin.

İlginizi çekebilir :  Anvelop Elbise Modelleri 2015

Çizgili T-Shirt ve Çeşitleri

Çizgili T-Shirt Kombinleri
Cizgili T-Shirt Modelleri

Hem şık hem de spor bir kombin yapmak için çizgili t-shirt ihtiyacınız olabilir, basit bir t-shirte elbette ihtiyacımız olacaktır. Sadece basit diye görmemek gerekiyor. Aslında bir pantolon giyerek üzerine giyeceğiniz bu çizgili basic sizleri spor bir görüntüye ulaştıracaktır.

Fakat bir etekle şahane bir görüntüde elde edebilirsiniz. Rengi ise tamamen size kalmış ama çizgili bir parça muhakkak dolabınızda olmalıdır.

Jean Pantolon En Sevilen Parçalardan

Kot pantolon kombini
Jean Pantolon Kombinler

 

İsterseniz siyah bir Jean isterseniz kot Jean dolabınızda kesinlikle birkaç adet bulunmalıdır. Değil günün kurtarıcısı aslında hayatımızda bulunan en kullanışlı ve en kurtarıcı parçalardan birisidir. Üstüne giyeceğiniz ve aynı zamanda altına giyeceğiniz parçalar sayesinde, hayalinizde olan bayan kot pantolon kombinini yaratabilirsiniz. Özellikle bu sene bu kombin oldukça modadır ve herkes şıklık yarışında pantolon ile boy göstermektedir.

Babet İle Yazın Daha Rahat Edin

 

Babet Modelleri
Babet İle Yazın Keyfini Çıkarın

Gerek kış aylarında gerek ise de sonbaharda ayaklarımız hep havasız kaldı. Özellikle ayaklarımızın nefes alması ve sağlığımız açısından, yazın olsa bari açık ayakkabı giymek gerekiyor. Haliyle her kadının dolabında da bir adet siyah babet ayakkabı bulunması gerekiyor.

İlginizi çekebilir :  2018 Kadın Bot Modelleri

Her kıyafete uyan bir tane babet olsa bile sizlere yetecektir. Değil günü kurtarmak her kıyafetler uyacağı için; bir başka ayakkabı arayışına girmeyeceksiniz.

Beyaz T-Shirt ve Çeşitleri

Beyaz T-Shirt Modeli
Beyaz T-Shirt Modeli

Sizce hangi parçanın modası geçmez; elbette bu beyaz tshirt modası geçmeyecektir. Aklınıza gelebilecek her şekilde bu parçayı giyebilirsiniz. Artık modanın çok daha ilerlemesi ve herkesin bu konuda bilinçlenmesi sayesinde bu ve bunun gibi parçalar moda haline geldi. Ne olursa olsun sadece bir adet değil; farklı kesimlerde birkaç adet dolabınızda bulunmalıdır.

Küçük Siyah Elbise

Siyah Elbise Kombini
Siyah Elbise Modelleri

Özel gecelerde ya da herhangi bir düğünde ya da herhangi bir davette ne giyeceğim sıkıntısını yaşıyorsanız; kalıbı bize uygun ve kendinizin de bayıldığı bir siyah elbise modelini anında satın almalısınız.

Özellikle de boyu ve kumaşı çok önemli olacaktır. Giyeceğiniz ayakkabı ile birlikte yapacağınız saç modeli; için aksesuar haline gelecektir.

Deri Ceket Her Dönem Moda!Deri Ceket Kombini

Deri Ceket ModelleriŞimdiler de en göze çarpan detaylardan birisi de deri ceket detayı oluyor. Herkesin dolabında küçük yaşlardan itibaren muhakkak bir deri ceketi vardır. İşte o deri ceketler artık bizler için dayanılmaz ve vazgeçilmez bir parçadır. Sizler de bu parçayı en iyi şekilde değerlendirebilir ve bir adet ceket edinebilirsiniz.

İlginizi çekebilir :  En Güzel Duvak Modelleri

Siyah Topuklu Ayakkabı 

Siyah Topuklu Modelleri
Siyah Topuklu Ayakkabı

 Bu ana kadar saydığımız tüm parçaları asıl kombinleyicisi bu ayakkabı olacaktır. Hem Jean ile hem elbise hem de etek ile bu topuklu ayakkabıyı kombin edebilirsiniz. Dolabınızda muhakkak kendinize uygun olan siyah bir topuklu ayakkabı bulunmalıdır.

Koray KURTOĞLU

1989 Trabzon doğumlu, sakal.org, kadingibi.com, musteritemsilciniz.com içerik editörü aynı zamanda SEODEM.com Dijital Pazarlama Ajansının SEO Analytics olarak çalışmaktayım. İlgi alanlarım WordPress, SEO, Sosyal Medya ve içerik yayıncılığı.

Yorum Yap