Kadingibi.com

Astrocenter Fal Hizmetini Keşfet

Erkeklerin hoşlanmadığı sorular
Erkeklerin hoşlanmadığı sorular

İlişkide Sorulmaması Gereken Sorular

Sağlıklı bir ilişkinin temeli saygıdan geçer, kişiler ilişki boyunca partnerlerine karşı açık olmalıdır. Fakat ilişkide bazı sorular vardır ki, bu sorular partnerinizi mutsuz edebilir. Bu mutsuzluğun karşılığında verilecek olan cevaplar aynı zamanda sizi de mutsuz edebilmektedir. Bu nedenle aşağıdaki örneklerdeki soruları sormanız can sıkıcı olabilir.

İlişkide Sorulmaması Gereken Sorular

1)    Saçımı Biraz Kestirmeli Miyim?

Kadınlar genellikle saçlarını partnerlerinin beğenmesi için değiştirmek istemektedir. Peki bir santimlik bile olsun saç kısalığını erkeklerin fark ettiğini biliyor musunuz?  Bu nedenle ‘’saçımı kestireyim mi?’’ sorusunun yerine saçınızı en güzel olacağınızı düşündüğünüz şekilde kestirin. Partnerinizin karşısına çıktığınızda ise, bunu kendisinin fark etmesini bekleyin.

2)    Hangi Elbise Daha Güzel?

İlişkide Sorulmaması Gereken Sorular
İlişkide Sorulmaması Gereken Sorular

Dışarı çıktığınızda veya özel bir güne davetli olduğunuzda partnerinize ‘’Hangi elbise daha güzel?’’ veya ‘’hangi elbiseyi giymeliyim?’’ gibi sorular sormayın. Genellikle erkekler gözlerine ilk kestirmiş olduğu elbiseyi seçecektir. Bu nedenle hayal kırıklığına uğramanıza hiç gerek yok. Elbise ve kıyafet konusunda seçiminizi kendiniz yapın.

3)    Annemin Doğum Gününe Gelecek Misin?

Bu soruyu sormanız aranızda kırgınlık yaranmasına neden olabilir. Erkekler aileyle bağlantılı olan etkinliklere katılmaktan kaçınırlar. Bu soruyu sormanız ‘’hayır’’ cevabı almanıza ve kalbinizin kırılmasına neden olabilir.

4)    Kilonuz Hakkında Herhangi Bir Soru

Güzel olduğunuzu düşünüyorsunuz, çok fit bir vücudunuz var veya benzeri düşünceleriniz var. Bu konu hakkında partnerinizle konuşmayın. Ona bu konu hakkında sorular sormayın. Bırakın zamanla kendisi bu iltifatları size yöneltsin.

5)    Eski Sevgilin Daha Mı İyiydi?

İlişkide Sorulmaması Gereken Sorular
İlişkide Sorulmaması Gereken Sorular

Bu soruyu sormanız ilişkinizde oldukça büyük sorunlar yaratabilir. Partnerinizle yeni bir ilişkiye başlamışsınız ve o kişi artık sizin için yok. Özellikle güzel zamanlarda, bu soruyu sormanız onun sinirlenmesine neden olacaktır. Bırakın zamanla partneriniz gerekli cevabı size versin.

6)    Onu Çekici Buluyor Musun?

‘’Evet’’ yanıtını vermesi sizi üzecek mi? veya ‘’hayır’’ yanıtını verse inanacak mısınız? Bu soruyu sormanız ilişkinizde huzursuzluk yaratacaktır. Bu nedenle bu soruyu sormamanızı öneriyoruz. Bırakın zamanla her şey belli olsun. Onu çekici buluyorsa, sizden uzaklaşmaya çalışacaktır zaten.

7)    Ne Sıklıkla Mastürbasyon Yapıyorsun?

Bu soruya erkekler tarafından alınacak en dürüst cevap ‘’sıklıkla’’ cevabı olacaktır. Bu soruyu sormanız erkekler tarafından hiç beğenilmeyen bir sorudur. Bu konuda onları kendi hayal dünyalarıyla baş başa bırakmanızı öneriyoruz.

Benzer içerikler

İlginizi çekebilir :  İlişkilerde Yapılan Hatalar ve Boşanma Nedenleri
İlginizi çekebilir :  Sorunsuz Bir İlişki Nasıl Olmalı?
İlginizi çekebilir :  İlişkinize Nasıl Heyecan Katarsınız

Yorum Yap