Kadingibi.com

Astrocenter Fal Hizmetini Keşfet

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

İstenmeyen tüyler , vücutta belirli bir bölge de ya da büyük bir kısım da çıkan ve  aşırı bir şekil de rahatsızlık veren kıl kökleridir. İstenmeyen tüylere karşı olan doğal çözümlerden birini birazdan anlatacağım .Tüylerden arınıp tertemiz bir vücuda kavuşmak  mümkün olabilir.Herhangi bir bölge de uyguladığınız tüy alma işlemini bitirdikten sonra , istenmeyen tüylere kesin çözüm için o bölgeye vereceğim tarifi uygulayın.

İstenmeyen tüyler için Portakal kürü ve Zeytin yağı ;

Önce portakalı alıp kabuklarını soyun. Soyduğunuz kabukları robottan geçirip küçültün. Bir kabın içerisine koyun .Kremsi bir yapıya gelen malzeme içine , bir kaşık zeytin yağı ekleyin. Karıştırın . Bu işlemler yapıldıktan sonra temizlenmiş , ağda yapılmış  bölgeye uygulanır.Bir saat bekletildikten sonra yıkanır.

Portakal ve limon gibi besinler asit içerdiğinden dolayı , kıl köklerini yapıcı etki yaparlar . Diğer bir çözüm ise tüylerden kurtulmak için bu yaptığımız karışımların dışın da , içeriden beslenerek de tüyleri azaltmayı deneyebilirsiniz . Bunlara yardım edenlerden biri de nane çayıdır. Nane çayını düzenli olarak içtiğiniz de
; tüylerinizin azaldığını göreceksiniz.

İlginizi çekebilir :  Oje Sürme Teknikleri
İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm
İstenmeyen Tüylere Doğal Çözüm

Yorum Yap