Kadingibi.com
kalın kaşlara sahip olmak için
kalın kaşlara sahip olmak için

Kaşları Gürleştirme Yolları

Son dönemlerde kalın ve gür kaşlar bayanlara ayrı bir hava katmaya başladı. Kaşları gürleştirme yolları olarak pek çok sitede işe yaramayan bilgiler doldu.

Bu yazımızda sizlere kaşlarınızı nasıl gürleştirmeniz gerektiğini kısa ve net bilgiler ile açıklıyorum. Kalın kaşlar son dönemde moda olarak ortaya çıktı ve bayanlarda özel ilgi çekici bir detay olarak gözlere çarpmaya başladı bile..

Kaşları Gürleştirme Yolları

Birçok bayan şimdi ince olan kaşlarını gürleştirip ön plana çıkarma uğraşındalar , peki kaşları derli toplu aynı zamanda gür ve kalın göstermek için ne yapmamız gerekiyor.

Öncelikle stilistimiz varsa onunla bu konuda konuşup görüşünü almamızda fayda var. Bazı kişiler gür ve kalın kaşlara zaten sahipler , bunları aldırdıkları için istediği görünüme ulaşamıyorlar fakat isterlerse yeni bakımlarında kaşlarında gür diye tabir ettiğimiz modele uydurabilirler.

Kalın Kaşlara Sahip Olmak İçin Neler Gerekir
Kalın Kaşlara Sahip Olmak İçin Neler Gerekir

 

Bazı bayanlarda ise kaş kalınlığı sınırlıdır daha fazla uzamayabilir , bu da gür kaşlara sahip olamamalarını sağlıyor. Fakat bu kalın kaşlara sahip olmanıza engel değil. İşte yapmanız gerekenler;

SARIMSAK LOSYONU İLE KAŞLARINIZI GÜRLEŞTİRİN

Biliyorsunuz ki sarımsak maskesi birçok kişi özellikle sakalı çıkmayan erkekler tarafından sıkça kullanılmakda ve sonuçları şaşırtıcı bişekilde gözükmektedir. Sizlerde kaşlarınıza bu losyondan sürerek kaşlarınızı kalınlaştırabilirsiniz. Bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır. Badem yağı ile sarımsağı ezdikten sonra karıştırıp doğal bir losyon hazırlayın ve kaşlarınıza bunu uygulayın.

BİR DİĞER YÖNTEM TATLI BADEM YAĞI VE HİNT YAĞI

Sarımsak ve badem yağı karışımını uygulamak istemezseniz bir diğer yöntem olan ; tatlı badem yağı veyahut hint yağını küçük bir pamuğa sürerek kaşlarınıza uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 2-3 hafta içerisinde etkisini gösterecektir.

Bu yöntemleri kullanarak doğal yollardan kalın ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Bazı bayanlarda hormonsal sıkıntılar nedeniyle çok fazla bir etki göstermeme durumları ortaya çıkabilmektedir.

İlginizi çekebilir :  Göz Kalemi Alta Nasıl Çekilir ?
İlginizi çekebilir :  Topuk Çatlaklarına Karbonat
İlginizi çekebilir :  Kıl Tekniği İle Kaş Uygulaması

 

2 Yorum

  • İşte budur valla ha ben bu sarımsak la badem yağını hemen bu gece kaşlarıma uygularım ama acaba ne kadar zaman kalmalı ve kaç günde etkisini görürüm

    • Önce badem yağını sürün, daha sonra sarımsak veya sarımsak suyunu kullanabilirsiniz. Birkaç saat yıkamadan kalması yeterlidir, daha sonra temizleyip nemlendirici krem uygulayabilirsiniz. Sarımsak biraz koku yapabilir ama kaş bakımı konusunda son derece önemlidir.