Kadingibi.com
Kalın Kaşlara Sahip Olmak İçin Neler Gerekir
Kalın Kaşlara Sahip Olmak İçin Neler Gerekir

Kaşları Gürleştirmek İçin Yapılması Gerekenler!

Son dönemlerde kalın ve gür kaşlar bayanlara ayrı bir hava katmaya başladı. Kaşları gürleştirmek yolları olarak pek çok sitede işe yaramayan bilgiler doldu.

Biz size en doğal yöntemler ile kaşları gürleştirmek için yapılmadı gerekenleri paylaşacağız.

Kalın kaşlar son dönemde moda olarak ortaya çıktı ve bayanlarda özel ilgi çekici bir detay olarak gözlere çarpmaya başladı bile..

Kaşları Gürleştirme Yolları!

Birçok bayan şimdi ince olan kaşlarını gürleştirip ön plana çıkarma uğraşındalar , peki kaşları derli toplu aynı zamanda gür ve kalın göstermek için ne yapmamız gerekiyor.

Öncelikle stilistimiz varsa onunla bu konuda konuşup görüşünü almamızda fayda var. Bazı kişiler gür ve kalın kaşlara zaten sahipler , bunları aldırdıkları için istediği görünüme ulaşamıyorlar fakat isterlerse yeni bakımlarında kaşlarında gür diye tabir ettiğimiz modele uydurabilirler.

kalın kaşlara sahip olmak için
kalın kaşlara sahip olmak için

Bazı bayanlarda ise kaş kalınlığı sınırlıdır daha fazla uzamayabilir , bu da gür kaşlara sahip olamamalarını sağlıyor. Fakat bu kalın kaşlara sahip olmanıza engel değil. İşte yapmanız gerekenler;

  • Sarımsak Losyonu İle Kaşları Gürleştirmek!

Biliyorsunuz ki sarımsak maskesi birçok kişi özellikle sakalı çıkmayan erkekler tarafından sıkça kullanılmak da ve sonuçları şaşırtıcı bir şekilde gözükmektedir.

Sizlerde kaşlarınıza bu losyondan sürerek kaşlarınızı kalınlaştıra bilirsiniz. Bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır. Badem yağı ile sarımsağı ezdikten sonra karıştırıp doğal bir losyon hazırlayın ve kaşlarınıza bunu uygulayın.

  • Tatlı Badem Yağı ve Hint Yağı ile Kaşları Gürleştirmek!

Sarımsak ve badem yağı karışımını uygulamak istemezseniz bir diğer yöntem olan ; tatlı badem yağı veyahut hint yağını küçük bir pamuğa sürerek kaşlarınıza uygulayabilirsiniz. Yaklaşık 2-3 hafta içerisinde etkisini gösterecektir.

Bu yöntemleri kullanarak doğal yollardan kalın ve gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Bazı bayanlarda hormonsal sıkıntılar nedeniyle çok fazla bir etki göstermeme durumları ortaya çıkabilmektedir.

İlginizi çekebilir :  Yağlı Ciltlerde Sivilce Nasıl Geçer?
İlginizi çekebilir :  Kırışıklık Giderici Yağlar
İlginizi çekebilir :  Siyah Nokta Temizleme Bandı

 

2 Yorum

  • İşte budur valla ha ben bu sarımsak la badem yağını hemen bu gece kaşlarıma uygularım ama acaba ne kadar zaman kalmalı ve kaç günde etkisini görürüm

    • Önce badem yağını sürün, daha sonra sarımsak veya sarımsak suyunu kullanabilirsiniz. Birkaç saat yıkamadan kalması yeterlidir, daha sonra temizleyip nemlendirici krem uygulayabilirsiniz. Sarımsak biraz koku yapabilir ama kaş bakımı konusunda son derece önemlidir.