Kadıngibi
Kırışıklıklardan Kurtulma

Doğal Yollarla Kırışıklık Giderme

Kadınlar her zaman genç ve olduğundan daha güzel görünmek ister ve bu amaçla hiçbir fedakarlıktan kaçmaz , kozmetik alanının geçen yıllarda gösterdiği gelişmeler de bunun bir kanıtıdır. Ama pahalı ve zor operasyonlar hiç kimsenin kolayca cesaret edemeyeceği durumlardan da biridir. Risk faktörünü de atlamayalım.

Bilimsel olarak dünya üzerinde 17 yıldır kullanılmakta olan ve Türkiye’de de yavaş yavaş rehabet görmeye başlayan “Endopeel” yöntemi , herhangi bir operasyon gerekmeden enjeksiyon ile uygulanmasıyla tamamen doğal yollardan kırışıklıklarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.

Endopeel yöntemi Türkiye’de Sağlık Bakanlığı ve Avrupa CE onayına sahiptir , yani herhangi yanlış , kötü ve hatalı bir uygulama değildir. Tamamen doğal ve uzmanlar kontrolünde gerçekleştirilmektedir.

Endopeel herhangi cerrahi operasyon gerektirmez sadece enjeksiyon ile uygulanan tekniğin vücutta çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Kırışıklıklardan Kurtulma
Kırışıklıklardan Kurtulma

Botoks’tan Oldukça Farklı

Endopeel yöntemin birçok üründen farklıdır , uygulanan bölgedeki mimikleri asla dondurmaz .  Uygulanan kişi , kas ve mimik hareketlerini tamamen doğal bir şekilde kullanmaya devam edip aynı zamanda kırışıklıklarından tamamen kurtuluyor.  Ayrıca uygulanan bölgede toplanma ve sıkılaşma yaşıyor.  Endopeel yöntemi hemen 10 dakika sonrasında gözle görülür fark yaratılıyor.

Tekniğin boyun, elmacık kemikleri, el kaş, göz çevresi, dudak, dekolte germe, selülit tedavisi, kasık germe, popo kaldırma gibi çok yaygın kullanım alanı var.  İçeriğindeki karbolik asit ve yer fıstığı yağı ile gençleşme hedef eden Endopeel, doğrudan kas içine enjekte ediliyor. Bunu yaparken kası asla paralize etmeyen yöntem ile artık yaşlanmak bir sorun değil.

 

Yorum Yap