Kadingibi.com

Astrocenter Fal Hizmetini Keşfet

Kot Tulum Modelleri_14

Kot Tulum Modelleri

Yaz aylarında en çok tercih edilen parçalardan biri olan kot tulum modelleri bu sezonun hitleri arasında boy gösteriyor. Eğer rahat bir o kadar da şık olmak isteyenlerdenseniz kot tulum modellerini tercih edebilirsiniz.

Kot Tulum Modelleri İle Kombinler

Kot tulum modellerini kullanarak spor tarz yaratmak isteyenlerdenseniz mini tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Bu kombin planlamasında spor ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer klasik tarzın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz kot tulum modellerini dantelli bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Kombinizde küçük aksesuarlardan yararlanabilirsiniz.

Kumaş Tulum Modelleri

Kumaş tulum modellerini kullanarak klasik tarzın ön plana çıkmasına olanak tanıyabilirsiniz. Bu tarz tulum modellerini omuzu düşük bluzlar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Eğer tarz yaratmak isteyenlerdenseniz zıt renk tonlarından yararlanabilirsiniz.

Kot Tulum Modelleri_24
Kumaş Tulum Pantolon Modelleri

Dantelli Tulum Modelleri

2015 yaz sezonunun bir numaralı isimleri arasında yer alan dantelli tulum modelleri ile farklılık yaratmanın zamanı. Dantelli tulum modellerini tek renge ev sahipliği yapan bluzlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan dantelli tulum modelleri aynı zaman da şıklığın ön plana çıkmasına kaynaklık edecektir.

İlginizi çekebilir :  Gelinlik Korsesi
Kot Tulum Modelleri_9
Kot Tulum Modelleri

İspanyol Paça Tulum Modelleri

Maskülen tarzı sevenlerdenseniz İspanyol paça tulum modellerini tercih edebilirsiniz. Kombininizi sırt çantası modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Birbirinden özel İspanyol paça tulum modelleri ile sizler de tarzınızı enlerde yaşayabilirsiniz.

Yorum Yap