Kadingibi.com
Sonbahar - Kış Koleksiyonu
Sonbahar, Kış Koleksiyonu

NGSTYLE 2014-2015 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

NGSTYLE 2014-15 sonbahar kış koleksiyonunda şehirli kadının asaleti ve şıklığı , vahşi doğanın renk ve desenleriyle buluşturuyor. Dev ağaçlar , yabani bitkiler ve vahşi hayvanlardan esinlenerek hazırlanan koleksiyonda kullanılan işlemeler ve payetler şıklığı gündüzden geceye taşıyor.

Sonbahar ve Kış Koleksiyonu

Kadınsı vücuda oturan dar kalıpların ön planda tutulduğu koleksiyonda ; dar cigaret pantolonlar, dökümlü bluzlar,yeni ve modern kesimleriyle çalışan kadının bu sezonda vazgeçilmez parçaları olacak.

NGSTYLE’ın kadının şıklığı doğanın renk ve desenleriyle buluşturduğu ”VAHŞİ ZERAFET” koleksiyonu SMART ve CASUAL olmak üzere iki gruptan oluşuyor.

Çalışan , modern şıklığının ön planda olduğu SMART temasında iki ayrı renk grubu kullanıldı. Pembe,ekru,gri,antrasit ve mürdüm tonlarının birlikte kullanıldığı renk ggrubunda peplum ceket takımlar,hayvan desenleri zebra ve pithonların iç içe geçişi,özel jakarlar,varak ve flok baskılar koleksiyona hareket katıyor.

Ayrıca koleksiyonun ikinci renk grubu olan morcivert siklamen , mavi ve açık gri tonları SMART koleksiyonun öne çıkan renkleri arasında yer alıyor.

Dökümlü ipek kumaşlar,dökümlü krepler ve likralı bedeni bedeni toplayan özel tuşeler,yünlü karşımlı kumaşlarla bir araya geliyor.Siyah ve beyazlar yine birlikte kombinleniyor.

Şehirli kadının hafta sonu şıklığını yansıtan CASUAL grupta ise şık sweatshirtler,baykuş-kartal-böcek baskıları ve vahşi doğa çiçekleri spor ve rahat şıklığı ortaya çıkıyor.Sezona yön verecek öğeler taşıyan bu grupta pamuk-viskon bluzlar,şifonlar,tweedler ekru,siyah ve beyazlarla birlikte tercih edilebilir.

Sarı,yeşil,açık gri renkler birlikte kombinlenirken kırmızı,haki,bordo renkler de temanın ikinci renk grubunu oluşturuyor.

İlginizi çekebilir :  Siyah Pantolon Kombinleri
İlginizi çekebilir :  Yemeğe Giderken Nasıl Giyinilir
İlginizi çekebilir :  Kot Tulum Modelleri

Yorum Yap