Kadingibi.com
Örgü Battaniye Modelleri
Örgü Battaniye Modelleri

Birbirinden Güzel Örgü Battaniye Modelleri!

Örgü battaniyeler, gerek bebeklerimiz için gerek soğuk zamanlarımızda bizi ısıtması için ve günümüzde artık aksesuar olarak bile kullanılabiliyor. Bu yazımızda ilgi çeken ve çok güzel görünen örgü battaniye modellerini araştırdık ve sizlerle paylaşıyoruz.

Örgü Battaniye Modelleri

Örgü battaniyeler , el işi emeğiyle hazırlandıkları için tüm bayanlar için oldukça değerlidir.

Bu değerli zamanımızı harcarken doğru model tercih etmek son derece önemli.

Beğendiğimiz bir modeli uygulamaya geçirip , istediğimiz tarzda bir örgü battaniye ortaya çıkarabiliriz.

Modellerin yanı sıra örgü battaniyelerde renk seçimi de son derece önemlidir , model seçimi yapmadan önce sezonun trend renkleri arasından kendinize uygun rengi bulup , sonrasında beğendiğiniz örgü battaniye modeline uygulayabilirsiniz.

Birbiri ile uyumlu renkleri kombin edip hazırlayacağınız örgü battaniyeler gerçekten çok hoş durabilir. Renklerin canlı ve gösterişli olması uyum açısında önemlidir. Sizlerde örgü battaniyenizi hazırlarken bu detayları göz ardı etmeyin.

Bebek Örgü Battaniye Modelleri

Bebeklere özel odalarında çok şık duracak ve onları sıcak tutmasını sağlayacak bir örgü battaniye fena olmaz mıydı kız bebekler için pembemsi tonlarda uygun bir model seçebilirsiniz yine aynı şekilde erkek bebekler için mavimsi tonlar daha uygun olacaktır. Örgü battaniyeler ılık suyla elde yıkamanız yıpranmasına ve solmasına engel olacaktır.

İşte sizleri için hazırladığımız yeni model örgü battaniye örnekleri ;

İlginizi çekebilir :  Yataş Köşe Takımları 2015
İlginizi çekebilir :  Alfemo Kanepe Modelleri
İlginizi çekebilir :  Evidea Avize Modelleri

2 Yorum

  • Zemin sarı olup üzerinde kuzu olan battaniye modelinin yapılışının açıklamalı tarifini özellikle kuzucukların yapılışını yayınlarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler