Kadingibi.com
Yeni gelinlik Modelleri
Reem Acra Yeni Gelinlik Modelleri

Reem Acra Bahar Gelinlik Koleksiyonu!

Gelinlik koleksiyonu ile kusursuzluğu zirveye taşıyabilirsiniz. Farklılığın ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz parlak görünüme ev sahipliği yapan dar gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Stil sahibi olmak isteyenler adına oldukça ideal olan Reem Acra parlak görünüme sahip dar gelinlik modellerini gelin şapkaları ile kombin edebilirsiniz.

Reem Acra Bahar Gelinlik Koleksiyonu!

Düğününüzde kendinizi prensesler gibi hissetmek isteyenlerdenseniz kabarık etekli Reem Acra gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Bu tarz gelinlik modellerini büyük taşlara sahip gelin taçları ile birlikte kullanıma alabilirsiniz. Klasik tarzın vazgeçilmezleri arasında yer alan Reem Acra straplez gelinlik modelleri bu sezon da oldukça moda.

Reem Acra straplez gelinlik modellerini dantel detaylı duvaklar aracılığı ile kombin edebilirsiniz. Eğer kır düğünü yapmak isteyenlerdenseniz uçuşan tüllere sahip gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz.

Sade görünümün ön plana çıkmasına kaynaklık eden bu tarz gelinlik modellerini yapma çiçekler aracılığı ile donatılmış gelin taçlarıyla destekleyebilirsiniz.

Karpuz kollu gelinlik modelleri de bu sezonun hitleri arasında boy gösteriyor. Bu tarz gelinlik modellerini büyük taşlara sahip aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Eğer tarz yaratmak isteyenlerdenseniz tül eldiven aksesuarlarından da yararlanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir :  Mezuniyette Ne Giyilir?

Reem Acra bahar  gelinlik modelleri kalite kavramını ön plana alarak farklılığın elde edilmesine kaynaklık etmektedir. Birbirinden özel modelleri ile tercih edilme sebeplerini artıran Reem Acra markasını mutlaka denemelisiniz.

Yorum Yap