Kadıngibi

Reklam Ver

2014 yılından itibaren özgün ve kaliteli içerik mottosuyla, kadınların sosyal dünyasındaki birçok konuda bilgiler sunmaktayız. Paylaşımlarımız geniş kitleler tarafından takip edilmekte olup, sadece organik aramalardan değil ! günlük sabit takipçilerimiz tarafından da ziyaret edilmekteyiz.

Kadıngibi şuan mevcut durumu ile aylık 200.000 – 300.000 tekil ziyaretçi sayısına sahiptir. Hedef kitlemiz %80 ağırlıklı bayan takipçilerden oluşmaktadır, ortalama yaş aralığı ise 18-24 ve 28-36’dır. Hali hazırdaki içeriklerimiz sürekli takip edilip güncellenmekte ve ziyaretçi sayımız hızla artmaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından kadıngibi.com’un site içi ve site dışı SEO çalışmaları itinayla yapılmakta, içeriklerimiz bu kurallara göre hazırlanmaktadır. İçeriklerimizde olduğu gibi reklam ve link kalitesi olarak da mevcut durumu korumayı ve yükseltmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Çalışmalarımızı her zaman yeni teknolojiler ile destekleyerek sektörde kalıcı olmayı hedefliyoruz ve bu gücü reklam verenlerimiz ile paylaşıyoruz.

İletişim: bilgi@kadingibi.com