Kadıngibi
Seksi ve Çekici Görünmenin Yolları

Seksi ve çekici görünmenin yolları

Seksi ve çekici görünmek her bayanın hayal ettiği bir durumdur, fakat bu hayal değil sizin elinizde olan bir etkidir. Güzel ve çekici görünmek sandığınız kadar zor değil, sadece günlük bakımlarınızı eksik etmemeli ve kendinize gerek önemi vermelisiniz.

Saçlar

Erkekler, her zaman güzel saçlardan etkilenirler. Bunun için saçınızın sürekli bakımlı ve güzel emin olun. Saçınızı yüzünüzü ortaya çıkartacak ve sizi seksi gösterecek bir modelde kestirin ve şekillerindirin.  Saçınıza hafif bir koku sürmeniz, saçınız her dalgalandığında karşınızdakinin hoşuna gidecektir.

Eller

Erkekler kadınlar da doğal ellerden hoşlanırlar. Takma tırnaklardan ve fazla aykırı oje  renklerinden uzak durun. Kırmızı veya beyaz gibi klasik renkler tercih edin. Erkekler yumuşak elleri tutmaktan hoşlanırlar

Dekolte

Kadınların en büyük silahlarından biri göğüsleridir. Çok aşırıya kaçmadan göstereceğiniz göğüs dekoltesi partnerinizin başını döndürecektir. Göğüslerinizi küçük veya şekilsiz olabilir fakat doğru sütyenle güzel ve seksi bir görüntü elde edebilirsiniz. Bir miktar saklanmış göğüsler genellikle tamamen açık olan kıyafetlerden çok daha seksidir

Dudaklar

Yüzünüzün en belirgin yeri dudaklarınızdır. Kırmızı tonlardaki rujlarla, dudaklarınızı daha çekici gösterebilirsiniz. Önemli olan teninize uygun olan kırmızı tonu bulmanız. Sevgilinizi şaşırtın ve kırmızı rujunuzun etkisine kapılmasına izin verin. Rujunuzu sürdükten sonra mutlaka partıcı kullanın.

 

 

Yorum Yap