Kadingibi.com

Astrocenter Fal Hizmetini Keşfet

Yağ Yakıcı Çorba Tarifi

Yağ Yakıcı Çorba Tarifi ile Diyet

Sevgili okuyucularım , bu diyet fazla kilolu kalp hastaları için geliştirilmiştir. Bu diyet listesi ameliyat öncesi kısa zamanda kilo vermeleri için hazırlanmıştır. Sizin de dikkatinizi çekeceğini düşündüm. Bu diyet ile sağlıklı biçimde yağlardan kurtulabilirsiniz. Bu diyeti yaparken kesinlikle alkol kullanılmamalıdır. Kullandığınız ilaçlar var ise  kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu diyetin en başarılı yöntemlerinden biride yağ yakıcı çorba içemektir.

Yağ yakıcı çorbadan ne kadar çok tüketilirse , yağ yakımı da bir o kadar çok olacaktır.Diyet listesine uyulup file verilmez ise bir hafta içerisinde 5-8 kilo verilebilmektedir.Ama diyet içerisinde söylenmeyen hiçbir gıda tüketilmemelidir. Eğer 1 hafta içerisinde 6 kilodan fazla verilirse 2 gün diyete ara vermelisiniz. Diyette olmadığınız zamanlarda bu yağ yakıcı çorba içilmemelidir.

Yağ Yakıcı Çorba Tarifi
Yağ Yakıcı Çorba Tarifi

YAĞ YAKICI ÇORBA TARİFİ

MALZEMELER

1 orta boy lahana,
6 büyük soğan,
2 domates,
2 yeşil biber,
1 demet maydanoz.

İlginizi çekebilir :  Kanıtlanmış Zayıflama Yöntemleri

HAZIRLANIŞI

Sebzeleri küçük küçük doğrayıp tencereye koyun. Malzemelerin üstünü basacak kadar su ekleyin . Tuzunu ve biberinizi koyun. İsterseniz et suyu tabletlerinden de kullanabilirsiniz.10 dakika yüksek ateşte kaynatın. Sebzeler yumuşayana kadar pişirin. Her karnınız acıktığında bu çorbayı içebilirsiniz. Çorba ne kadar tüketilirse , yağ o kadar çabuk yakılır. Ama sadece çorba tüketmek sağlık açısından zararlıdır.

KULLANIMI

Diyetin ilk gününde , muz hariç tüm meyveler ile çorbayı tüketebilirsiniz. Çay ve kahve de tüketilebilir. Ancak süt ve şekersiz olmalıdır.

İkinci gününüz de , çorbanın yanında her çeşit sebzeyi yiyebilirsiniz. Kuru fasulye , bezelye ve mısır yasaklar listemizde yenmeyecektir. Akşam yemeğin de fırın da tereyağlı patates yiyebilirsiniz. Ama gün içerisinde hiç meyve yemek yok.

Üçüncü günde ise , sınırsız çorba içebilirsiniz. Meyve ve sebze tüketebilirsiniz.Eğer hiç diyeti bozmamış iseniz , ilk üç gün içerisinde muhtemelen 2-3 kilo vermiş olmalısınız.

1 Yorum

  • Bu çorba özellikle de diyet yapan insanlar için mucizeninde ötesinde bir şey. Ben bunu diyet menüme ekliyorum ve sonrasında hem lezzetli hem sağlıklı şekilde kilo veriyorum. Tarifinizde çok güzelmiş evde mutlaka deneyeceğim