Kadingibi.com
Yemeğe Giderken Ne Giyilir
Yemeğe Giderken Ne Giyilir

Yemeğe Giderken Nasıl Giyinmeli?

Bayanlar için giyim konusu bazen işin içinden çıkılmaz problemlere dönüşebilir. Özellikle bu bir gösteriş meselesi ise daha da zorlaşır. Herkesin bir giyim yapısı ve zevki vardır elbette , bu bağlamda en önemlisi giydiklerinizi kendinize yakıştırılabilmektedir. Buda doğru kombin ve ne için giyineceğinizi ve gideceğiniz mekana göre farklılık gösterecektir.

Yemeğe Giderken Nasıl Giyinilir?

Sizlere yardımcı olabilmek için, yemeğe giderken nasıl giyilir? hakkında bazı öneriler sunacağız.

Bir iş yemeği, eşinizle yiyeceğiniz bir yemek veya bir arkadaş buluşması yemeği olabilir.

Tabi ki bunların ciddiyetine göre giyim tarzınızı belirlemek size kalmış bir iş olduğunu da asla unutmayın.

Öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta yemeğe gideceğiniz kişilerin size olan yakınlıklarıdır. Tarzınızı buna göre belirlemelisiniz.

Sıcak bir aile yemeğine gidecekseniz daha rahat olmanız sizin yararınızadır. Şık kıyafetler tercih edebilirsiniz. Tabi ki sıcak ortamı yanlış anlayıp çok salaş olmamanız da gerekiyor. Şık desenli bir elbise , bir jean veya şık bir bluz ile gayet hoş bir görünüm yaratabilirsiniz.

Eğer yemeğe gideceğiniz kişilerle çok yakın değilseniz , onlara karşı şık ve güzel görünüp onları etkilemeniz , hafızalardan kolay silinmeyen bir izlenim bırakmak durumda olabilirsiniz. Yine şık bir elbise , etez – bluz kombini veya bluzu bir pantolonla tamamlayan bir kombin tercih edebilirsiniz.

Özel romantik bir yemekse eğer , çok şık görünmelisiniz. Kalem bir elbise ve şık bir çanta ile kendinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun etekli veya şık bir şifon elbise de tercih edebilirsiniz. Dantelli modellerde romantizmi yansıtan elbiseler olarak bilinmektedir.

İlginizi çekebilir :  Tayt Üzerine Neler Giyilir ?
İlginizi çekebilir :  Giyim Kabini Tunik Modelleri
İlginizi çekebilir :  Mezuniyette Ne Giyilir?

3 Yorum