Kadingibi.com
Deri Kıyafet Modası
Deri Kıyafet Modası

Yeni Elbise Modelleri, Sonbahar, Kış Modası

2018-2019 sonbahar, kış modasını inceleyeceğimiz zaman 2018’den kalan trendler ile birkaç tane de yenilikler göreceğiz. Sizlere göstereceğimiz tarzlarla beraber dolaplarınızı yenilemek için çılgın bir alışveriş yapma fikrine sahip olabilirsiniz.

Sonbahar, Kış Elbise Modelleri

Vitrinlerde sonbahar boy gösteren elbise trendlerin dışında yeni trend olan elbise modellerine bayılacaksınız.

Uzun Elbise Modası

Moda haftalarının vazgeçilmezi olan uzun elbiseler 2018 sonbahar moda trendlerinin arasında yer almaktadır.

Tasarımcılar genel olarak ayak bileğinin altına kadar uzanan ve baldırları kapatmak üzere bol kesimli elbiseler tasarlamaktadırlar.

Uzun Elbise Modelleri
Uzun Elbise Modelleri

Uzun ve sade bir şıklığa sahip olmak isterseniz, beyaz elbise takımı giyerek, dizlerinize kadar gelebilecek olan eşarpla kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Vahşi Moda Elbiseleri

Elbise Modelleri
Vahşi Doğa Elbise Modelleri

Sonbaharda hayvan baskıları vahşi bir şekilde modaya etki edecektir. Leopar, kaplan, ocelot, zebra, inek, yılan derisi sonbahar kış moda trendi olarak baskıcı bir şekilde karşımızda yer alacaktır.

Hayvan baskıları, aksesuar seçiminde veya kıyafetlerde olsun daima maceracı giysiler olarak görülmektedir. Klasik, doğal renkler ile oluşturulabilecek bir tarzın dışına çıkmak isteyenler vahşi modaya ayak uydurabilirler. Vahşi olan çizgiler ve desenler bu sene podyumu süsleyecekler. Vahşi modaya katılmak için kendini cesur hissediyor musun?

İlginizi çekebilir :  2018 Sokak Modası

Deri Kıyafet Modası

İş hayatı için ipek ve kadife tarzındaki kıyafetler tercih edilmektedir. Zaman değiştikçe de bu kıyafetlerin yerini deri elbiseler almaya başlamıştır. Kısa deri elbiseler, ayak bileği uzunluğunda olanlar iş kıyafetleri için vazgeçilmez bir hal aldı.

Deri Kıyafet Modası
Deri Kıyafet Modası

Kargo Pantolonlar 2019’da da Yerini Aldı

2018 yılında popülerliğini sürdürebilen Boyfriend pantolonlar 2019 yılında yerini kargo pantolonlara bırakmakta. Kargo pantolonlar rahat olmalarının dışındaysa değişik olmasından kaynaklı da tüm gözleri üzerinde toplamaktadır.

Tulum ve Salaş Pantolon Modası
Tulum ve Salaş Pantolon Modası

Kenarlarında abartılı olan cepleri, kışın postallarla, yazında spor ayakkabı, terlik, sandaletle kombinlene bilecektir. Siyah, haki, gri, taba gibi mat renklere sahip olan ve kamuflaj desenlerini de içinde barındırabilen kargo pantolonlarını bu sezonda yaz ve kış olarak ayrı bir şekilde görebileceksiniz.

Renkli Elbise Modelleri

Renkli Elbise Modelleri
Renkli Elbise Modelleri

2019 yılı için tüm renkleri üzerinizde taşımaya hazırlanın. Valentine, Elie Sabb ve Caroline Herrera koleksiyonlarının her birinde gökkuşağı desenleri olan elbiseler, kabanlar ve ceketler ile boy göstereceklerdir. Bu trendin herkese göre olmadığı ortada fakat iddialı olan kişilerin üzerinde ve 2019 podyumunda çok sık karşılaşacağımız bir moda olduğunu inkar edemeyiz.

İlginizi çekebilir :  Tozlu Giyim Elbise Modelleri

Retro Başörtü Modelleri

Retro Başörtü Modelleri
Retro Başörtü Modelleri

İlkbahar modasında başörtüleri harika aksesuarlar olarak kullanılmaktayı. Tom Ford modellerinin saçlarını podyumda başörtülerini göstermek için kapatmıştı. Göz alıcı olan modeller arasında Vitage görüntüsü ile dikkatleri çeken başörtüler o andan itibaren yeni trend haline gelmiştir. 2019 podyumlarında daha çok başörtüler yer alacağa benziyor.

Kırmızı Elbise Modelleri Yeniden Podyumlarda

Bahar genellikle kırmızı ve tonları ile ilişkilendirilir. 2019 baharında ise kırmızı tekrardan koleksiyonlarının arasında yer alacak.

Kırmızı Elbise Modelleri
Kırmızı Elbise Modelleri

Özellikle de Prada bu sezonda ceketlerinde kırmızıya ağırlık vermektedir. Valentinoysa kırmızı halıya çıkacaklar adına tasarlanan kırmızı takım elbiselerini podyumda sergilemiştir. Kırmızı elbise trend modası sonsuza kadar sürebilecek gibi görünüyor. Bu kadar mükemmel bir renkten vazgeçmek mümkün olmayacaktır.

Kadife Elbise Modelleri

Kadife Elbise Modelleri
Kadife Elbise Modelleri

İlkbahar 2019 pdyumunda Brandon, Oscar de la Renta, Yer moss ve Caroline Herrera’da sarı renkleri göreceğiz. Sarı da her zaman baharda dolabımızda oluşabilecek kombinlerin arasında yerini alacaktır.

Boyalı Kıyafet Modası

Önümüzdeki baharda rengarenk olan kıyafetler göreceğiz. Bazı kıyafetlerde serpiştirilen renk ön plandayken, bazılarındaysa tamamen renklendirme olarak kullanılmıştır.

İlginizi çekebilir :  Parti Elbiseleri ve Etek Modelleri
Boyalı Kıyafet Modelleri
Boyalı Kıyafet Modelleri

Bu trend daha öncesinde 2018’de kullanılmaya başlandı. Ceketlerin üstüne sıçratılmış olan boyalar, kemer ve kravatlarda yer alan boy lekeleri ile aynı tarzı yaratmaktadır.

Bisiklet Şort Modası

Bisiklet Şort Modası
Bisiklet Şort Modası

Yeni atletizm akımını bisiklet şortları temsil edecektir. İlk bakıldığı zaman 80’lerin nostaljik aerobiği akıllara gelse de modacılar fitness kıyafetini seksi olacak bir şekilde podyuma taşımıştır.

Yorum Yap