Kadingibi.com

Yeni Sezon Trompet Etek Modelleri

En özel trompet etek modelleri ile tarzınızı enlerde yaşayabilirsiniz. Kombininize uygunluk gösterecek trompet etek modelleri ile sizler de hayal ettiğiniz kombinlere sahip olabilirsiniz.

2015 Trompet Etek Modelleri İle Klasik Tarz

Trompet etek modelleri ile klasik tarz yaratmak isteyenlerdenseniz dökümlü bluz modellerini tercih edebilirsiniz. Stil sahibi bayanların bir numaralı adresi olan dökümlü bluz modelleri aynı zaman da trend görünümün ön plana çıkmasına olanak tanıyacaktır.

2015 Trompet Etek Modelleri İle Spor Tarz

Trompet etek modellerini kullanarak spor şıklık yaratmak isteyenlerdenseniz dar tişört modellerini tercih edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz tişörtü eteğinizin iç kısmına doğru kıvırabilirsiniz. Kombininizi mini deri ceketler ile taçlandırabilirsiniz.

Trompet Etek Modelleri İle Sokak Modası

Bu tarz etek modellerini kullanarak sokak modasına ayak uydurabilirsiniz. Stiletto ayakkabı modelleri sokak modasını ön plana çıkarmanız adına oldukça ideal olacaktır. Dilerseniz bileğe kadar uzanan deri bot modellerini de tercih edebilirsiniz.

Dantelli Trompet Etek Modelleri

Klasik tarza ev sahipliği yapan dantelli trompet etek modelleri 2015 sezonunun hitleri arasın boy gösteriyor. Dantelli trompet etek modellerini kot gömlekler ile birlikte kombin ederek klasik tarzın ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz. Şık görünüm elde etmeniz adına oldukça ideal olan dantelli trompet etek modellerini dilerseniz omuzu düşük bluzlar aracılığı ile de kombin edebilirsiniz. En özel trompet etek modelleri ile tarz yaratmanın zamanı.

İlginizi çekebilir :  Yeni Yılda Dikkat Çeken 5 Trend?

Yorum Yap

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin, en güncel içeriklerden anında haberdar olun.