Kadıngibi

Zühre Yaz Koleksiyonu 2015

2015 yaz sezonuna oldukça büyük bir etkiyle giren Zühre , 2015 Zühre Yaz Koleksiyonunu tanıttı. Sizler için yaz koleksiyonu içerisinde birkaç inceleme yaptık.

Zühre yeni sezonda sade ve şık desenli ürünlere ağırlık verdi. Özellikle moda ve trend olan yaz renklerinin kullanıldığı modellerde çok ince detaylar bile gözden kaçmamış. Büyük bir emek ile hazırlanan Zühre modelleri başta tunik , ferace , hırka ve pardesü modelleri olarak dikkat çekiyor. Zigzaglı desenlerin halen moda ve trend olduğunu bizlere yeni ürünleri ile hatırlatmış diyebiliriz.

Renk seçimleri olarak ise yaz ayının klasik ve her zaman trend renkleri olan açık renkler tercih edilmiş. Şık ve zarif olması açıcından da bu renkler motiflerle ince detaylarla birleştirilmiş. Genel olarak baktığımızda 2015 koleksiyonun gerçekten hakkını verdiğini söylememiz mümkün.

Diğer firmalara oranla çizgisinden ve kalitesinden asla ödün vermeden ürünlerini üreten Zühre , moda ve trendlerden de asla geri kalmadan yenilik , şıklık ve zerafeti bir araya getirmeyi başarmış. Yeni 2015 Yaz Koleksiyonu ile Zühre tüm hanımların ilgisini çekmek için farklı tarzlarda ürünlerde piyasaya sürdü , yani sadece bahsettiğimiz kadarıyla sınırlı değil yeni kreasyon , yazımızın içerisinde sizlere olabildiğince tanıtmaya çalışacağız.

İşte sizler için özel olarak seçtiğimiz Zühre Yaz Koleksiyonu 2015 ‘den ürünler,

Yorum Yap