Kadingibi.com
Pardesü modelleri
Pardesü modelleri

Zühre Yaz Koleksiyonu Yeni Sezon 2019

Bu yaz sezonuna oldukça büyük bir etkiyle giren Zühre , Zühre Pardesü Yaz Koleksiyonunu tanıttı. Sizler için yaz koleksiyonu içerisinde birkaç inceleme yaptık.

Zühre Pardesü Yaz Koleksiyonu

Zühre yeni sezonda sade ve şık desenli ürünlere ağırlık verdi. Özellikle moda ve trend olan yaz renklerinin kullanıldığı modellerde çok ince detaylar bile gözden kaçmamış.

Büyük bir emek ile hazırlanan Zühre modelleri başta tunik , ferace , hırka ve pardesü modelleri olarak dikkat çekiyor. Zigzaglı desenlerin halen moda ve trend olduğunu bizlere yeni ürünleri ile hatırlatmış diyebiliriz.

Renk seçimleri olarak ise yaz ayının klasik ve her zaman trend renkleri olan açık renkler tercih edilmiş. Şık ve zarif olması açıcından da bu renkler motiflerle ince detaylarla birleştirilmiş. Genel olarak baktığımızda 2019 koleksiyonun gerçekten hakkını verdiğini söylememiz mümkün.

Diğer firmalara oranla çizgisinden ve kalitesinden asla ödün vermeden ürünlerini üreten Zühre , moda ve trendlerden de asla geri kalmadan yenilik , şıklık ve zerafeti bir araya getirmeyi başarmış.

Yeni Yaz Koleksiyonu ile Zühre tüm hanımların ilgisini çekmek için farklı tarzlarda ürünlerde piyasaya sürdü , yani sadece bahsettiğimiz kadarıyla sınırlı değil yeni kreasyon , yazımızın içerisinde sizlere olabildiğince tanıtmaya çalışacağız.

İşte sizler için özel olarak seçtiğimiz Zühre Yaz Koleksiyonu ürünleri ile bu yaz tüm dikkatleri üzerinize çekin. Her yıl modayı yakından takip eden firmanın 2019 İlk Bahar – Yaz Koleksiyonun en gözde zühre pardesü modellerini sizler için derledik

İlginizi çekebilir :  Kadınlar Neden Açık Giyinmeyi Sever?
İlginizi çekebilir :  2015 Plaj Elbisesi Modelleri

Yorum Yap